عکاسی از کودکان در سفر/نکات مهم برای عکاسی از کودکان

رای کسانی که من را نمی شناسند و داستان من را نمی دانند، باید بگویم که من یک مادر نیستم، اما عاشق همه چیز در مورد عکاسی در سفرهستم!

عکاسی از کودکان در سفر/نکات مهم برای عکاسی از کودکان

گیلان خبر: برای کسانی که من را نمی شناسند و داستان من را نمی دانند، باید بگویم که من یک مادر نیستم، اما عاشق همه چیز در مورد عکاسی در سفرهستم! اجازه دهید عکس ها را ببینیم. یک بچه در یک عکس همیشه این کارها را برای یک شات عالی انجام می دهد؛ حتی این کارها بیشتر از زمانی که کودک شما در تصویر است، اتفاق می افتاد. به همین دلیل تصمیم گرفتم یک مقاله برای همه پدر و مادرهای اهل سفر در اینجا بنویسم که چگونه عکسهای عالی از فرشتگان کوچکشان (یا هیولاها) بگیرند و عکاسی از کودکان در سفر را یاد بگیرند. بنابراین 6 راه آسان برای امتحان کردن مهارت عکاسی از کودکان خودتان در سفر بعدی، در اختیار دارید!

 

چگونه عکس های بهتری از بچه هایتان در طول سفر بگیرید!

به عنوان یک عکاس که گاهی اوقات با پسر خواهر و اقوام مسافرت می کنم، همیشه مسئولیت عکاسی در سفر و تعطیلات خانوادگی را خودم به عهده می گیرم. این یک مشوق برای عکاسی از کودکان در سفر است زیرا آنها توجه کمتر و ظاهرا انرژی بی حدی دارند. خوب، آنها فقط بچه هستند! عکسبرداری عالی از بچه هایتان نیاز به علمی فوق العاده ندارد. کلید این است که با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها را بشناسید تا از سرگرمی لذت ببرید! dslr دوربین را بچرخانید و این نکات را برای گرفتن عکس های بهتر از بچه هایتان در سفر تمرین کنید.

عکاسی کودک در طول سفر 1

اجازه دهید بچه ها دوربین را اداره کنند.

بگذارید آنها پشت دوربین را ببینند. مبانی عملیات دوربین را به آنها آموزش دهید و بر اساس علاقه کودکان خود عکاسی در سفر کنید و پیشرفت کنید. به این ترتیب، به آنها کمک می کنید خلاقیت خود را تحریک و چشم خود را برای دیدن جزئیات بیشتر باز کنند.

عکاسی کودک در طول سفر 2

خم شوید.

برای دستیابی به واکنش ها و احساسات آنها، کمی خم و دو لا شوید تا در سطح آنها قرار بگیرید. چه کسی نمی خواهد از چهره های ناز و تپل آن ها  در حالی که لبخند می زنند و یا خواب می بینند، عکس برداری کند؟

عکاسی کودک در طول سفر 3

تسخیر شدن را تجربه کنید.

به بچه های خود در کارهایشان نیز توجه داشته باشید. بهتر است عکس های لحظه ای و بدون هماهنگی از بچه هایتان در جاهای مختلف بگیرید تا اینکه از آنها بخواهید آماده عکس برداری شوند. از آنها همه حالت ها را نخواهید، زیرا ممکن است لحظه ها را برای آنها خراب کنید. اجازه دهید آنها را از خودشان لذت ببرند! تابستان گذشته، خانواده ام به باغ وحش رفتند و من توانستم از خواهرزاده خود در حال جستجو و لبخند زدن با پاندا عکس بگیرم. این واقعا یک لحظه با ارزش بود.

لحظه های نور را شکار کنید.

لحظات خنده دار و تابش آفتاب در طول تعطیلات خانوادگی سزاوار عکس گرفتن هستند. در تعطیلات تابستانی اخیر ما، تمام خانواده ما گرسنه بودند، اما ما توانستیم "قبل و بعد از غذا خوردن" عکس بگیریم. ما نمی توانیم سرگرمی هایمان را با عکس ها متوقف کنیم، به ویژه آنهایی که خنده روی چهره بچه ها را نشان می دهد.

عکاسی کودک در طول سفر 5

از حالت ورزشی استفاده کنید.

حالت ورزشی دوربین شما مناسب برای گرفتن تصویر بچه ها در حین کار است زیرا حرکت را در فریم خنثی می کند. این تنظیمات دوربین زمانی مفید است که شما نیاز به گرفتن عکس از لحظه ای به لحظه ای دیگر دارید. هنگامی که خانواده ما در تپه های شن و ماسه بودند، بچه ها نمی توانستند غرور و هیجان خود را نشان ندهند. من از آنها زمانی که به طرز خستگی ناپذیری با پرتاب شن بر روی سطح ماسه ها و بازی با موهای خود سرگرم بودند عکس گرفتم.

از بچه ها در عکس ستاره بسازید.

همانطور که می خواهید، از زیبایی مکان هایی که آنها را بازدید می کنید، عکاسی برداری کنید، بچه هایتان نیز باید در عکس های خانوادگی حضور داشته باشند. بچه ها موضوعات ناز و شایان ستایش را می سازند، پس چرا آنها را در نقطه کانونی عکس های قرار نمی دهید؟ مسافرت با بچه ها با لذت ها و رنج هایی همراه است. گرفتن عکس های بهتر از آنها تجربه سفر را بیشتر ارزشمند خواهد کرد. شما لازم نیست که یک عکاس حرفه ای باشید تا بتوانید عکسی از لبخند بچه های خود در مکان های مختلف بگیرید. هنگامی که بچه های شما رشد می کنند، این عکس های سفر، آنها را به یاد  لحظات سرگرم کننده خود در تعطیلات خانوادگی می اندازد، بنابراین به یاد خاطراتی که می توانید بسازید باشید!

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 37264

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر