خانواده شش انگشته، طلسم برزیل! + عکس

شش انگشتی که هر کدام از اعضای خانواده ˈدا سیلواˈ در دستان خود دارند، موجب شگفتی در برزیل شده و بسیاری، این خلاف قاعده را به فال نیک گرفته تا تیم ملی این کشور، ششمین جام جهانی فوتبال را به دست آورد.

خانواده شش انگشته، طلسم برزیل! + عکس

گیلان خبر:دست کم ۱۴ نفر از اعضای خانواده دا سیلوا با شش انگشت در هر دست متولد شدند.

 
این تغییر ژنتیکی که با نام پلی داکتیلی(Polydactyly) یا چند انگشتی شناخته می شود، تا حدی رسیده که برزیلی ها می گویند که این طلسمی است که تیم ملی فوتبال آنان در جام جهانی فوتبال نیاز دارد.
 
این خانواده که در ˈآگواس کلاراسˈ در بیرون شهر برازیلیا زندگی می کنند، می گویند که همه اعضای خانواده یک زندگی معمولی دارند و این ناهنجاری را به شوخی می گیرند.
 
در این راستا، برخی از اعضای خانواده از فرصت داشتن ششمین انگشت استفاده کرده و آلات موسیقی می زنند. دیگر اعضای خانواده نظیر ˈجوائوˈ ۱۵ ساله، به عنوان دروازبان بازی می کند و به گفته وی، انگشت ششم کمک خوبی برای گرفتن و یا دفع توپ به او می کند.
این خانواده هنگامی به خبر تبدیل شدند که ˈسیلویا سانتوسˈ مادر خانواده به فکرش رسید که ۱۴ عضو خانواده دور هم جمع شوند و برای حمایت از تیم ملی برزیل، عکس دستانشان را در فیسبوک بگذارند و آنجا بود که این خبر همانند انفجاری در رسانه ها پخش شد.
 
اکنون خانواده دا سیلوا از فرصت استفاده کرده و آرزوی خود را به جهان ابراز می کنند تا برزیل ششمین جام خود را پیروز شود و آنها تنها با یک دست بتوانند به آن افتخار کنند.

 

کد مطلب: 1256

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر