ماجرای فیلم بیماری که در راهروی بیمارستان ناله می‌کند

یک مسئول حوزه سلامت درباره فیلم بیماری که در راهروی یک بیمارستان ناله می‌کند، توضیحاتی ارائه کرد.

ماجرای فیلم بیماری که در راهروی بیمارستان ناله می‌کند

گیلان خبر: درخشانی ــ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد درباره واقعیت فیلمی در شبکه‌های اجتماعی که در آن بیماری در راهروی بیمارستانی دراز کشیده بود و ناله می‌کرد، اظهار داشت: این فرد، بیمار معتادی است که روز 21 فروردین به‌دلیل بیماری فتق به بیمارستان شهرکرد مراجعه می‌کند، بلافاصله پذیرش می‌شود و مشاوره‌ها نهایتاً به تشخیص نیاز بیمار به عمل جراحی منجر می‌شود.

وی افزود: اما بیمار با کادر درمانی همکاری نمی‌کند و سه بار از تخت پایین می‌آید و انژیوکت‌ها را باز می‌کند، و به همراهش می‌گوید فیلم تهیه کند، در همین حین به پرسنل بیمارستان فحاشی هم می‌کند.

وی گفت: با وجود تلاش پزشکان و پرستاران برای آماده شدن بیمار جهت جراحی، او مجدداً از تخت پایین می‌آید و در راهروی بیمارستان دراز می‌کشد و فریاد می‌زند و فحاشی می‌کند. در ادامه کادر درمانی با کمک نیروی انتظامی، با زحمت این بیمار را به اتاق عمل می‌برند و پس از طی درمان، از بیمارستان مرخص می‌شود.

به‌گفته درخشانی، بخش عمده درد این بیمار، به‌دلیل سوءمصرف مواد مخدر بود و آنچه در فیلم منتشر شده، آخرین باری است که از تخت پایین می‌آید و مقابل ایستگاه پرستاری، دراز می‌کشد، کادر درمانی هم در همان هنگام و به‌ناچار، پیگیر هستند تا با کمک مأمور نیروی انتظامی بیمار را به اتاق عمل ببرند.

وی گفت: فیلم عدم همکاری بیمار و خروج از تخت و مداخله نیروی انتظامی که از طریق دوربین‌های مداربسته ثبت شده، موجود است و در صورت لزوم تحویل مقامات مسئول می‌شود.

به گزارش وزارت بهداشت، فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که در آن بیمار در راهروی بیمارستان در حال ناله کردن است و این‌گونه القا می‌شود که پرسنل بیمارستان نسبت به این بیمار بی‌تفاوت هستند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 25234

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر