طرح رویایی نیسان برای آینده اتومبیلرانی +عکس

نیسان قصد دارد طرح های اولیه این خودروی فضایی را برای اولین بار در بازی "گرندتوریسمو" که یک بازی اختصاصی برای کنسول های سونی به حساب می آید رونمایی کند.

 طرح رویایی نیسان برای آینده اتومبیلرانی +عکس

گیلان خبر : نیسان شرکت خودروسازی ژاپنی است که در تولید خودروهای مسابقه ای همیشه دستی داشته است و محصولاتی مانند GT را عرضه کرده است اما این شرکت قصد دارد آینده خودروهای مسابقه ای را در دست بگیرد.

طرح رویایی نیسان برای سال 2020 خودرویی است که می تواند طرح خودروهای مسابقه ای برای چند سال دیگر به کلی عوض کند. این خودرو دارای انحناهای تیز است که امروزه کمتر کاربرد دارند اما طی گفته طراحان این خودرو با پیاده سازی درست این طرح خودروها مصرف پایین تر و سرعت بالاتری خواهند داشت.

نیسان قصد دارد طرح های اولیه این خودروی فضایی را برای اولین بار در بازی "گرندتوریسمو" که یک بازی اختصاصی برای کنسول های سونی به حساب می آید رونمایی کند و در آن بازی می توان نگاهی به فضای داخلی و همچنین امکانات مختلف خودرو پی برد.

نیسان اعلام کرده است که یک نمونه اولیه از این خودرو ساخته و در نمایشگاه های خودروی آینده نیز به نمایش خواهد گذاشت. به نظر می رسد محتمل ترین طرح برای آینده خودروی اسپرت دنیا در میان دیگر طرح های فضایی همین مورد باشد.کد مطلب: 2593

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر