عکاس گیلانی برگزیده جشنواره عکس خاک سرخ شد

اختتامیه دومین مرحله جشنواره فرهنگی و هنری ((خاک سرخ)) عصر روز پنجشنبه مورخ 26 آذر نود چهار در فرهنگسرای امام (ره) با حضور جمعی از خانوانده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین و شرکت کنندگان و برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.

گیلان خبر: اختتامیه دومین مرحله جشنواره فرهنگی و هنری ((خاک سرخ)) عصر روز پنجشنبه مورخ 26 آذر نود چهار در فرهنگسرای امام (ره)  با حضور جمعی از خانوانده های معظم شهدا و ایثارگران، مسئولین و شرکت کنندگان و برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه ازاد گیلان در این مراسم که مهمانان ویژه آن جناب آقای محمد رضا باقری معاون امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری و سرکار خانم دکتر لاله افتخاری رئیس فراکسیون امور زنان در مجلس شورای اسلامی و حمید رضایی رئیس هیئت مدیره و حسین اسماعیلی دبیر کل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار بودند، از هنرمندان منتخب که اثر آنان از میان بیش از 400 اثر ارسالی به دبیر خانه جشنواره ارسال شده بود، تجلیل به عمل آمد.

علیرضا پرندوش عکاس و هنرمند خوش ذوق لاهیجانی افتخاری دیگر برای همشهریان لاهیجانی خود آفرید و عنوان برگزیده  بخش عکاسی این دوره از جشنواره را از آن خود کرد.

در همین رابطه علیرضا پرندوش عنوان کرد: دومین جشنواره مجازی دفاع مقدس که به همت معاونت فرهنگی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش برگزار می شد ،  همزمان با هفته دفاع مقدس و در محور‌های فیلم، عکس، سرود، موسیقی، شعر و ادب، نمایش و فیلم نامه، نقاشی، تندیس، طراحی و تصویرسازی، دکوراسیون، وبلاگ‌نویسی و سایت، خاطرات و دل‌نوشته، مقالات و داستان، کتب و نشریات مرتبط با دفاع مقدس، پوستر،  خوشنویسی برگزار گردید.

وی افزود: بنده هم در بخش عکاسی با 5 اثر شرکت کرده بودم که به لطف خدا موفق به کسب عنوان برگزیده در این جشنواره شدم.

گفتنی است این جشنواره هرساله و در بخش های مختلف جهت معرفی بیشتر ارزش های دفاع مقدس و به همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش برگزار می شود.

 

کد مطلب: 11966

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر