مرکز نیکوکاری منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

همزمان با ایام خجسته ولادت باسعادت خاتم پیامبران نبی اکرم(ص) در مراسمی مرکز نیکوکاری منطقه آزاد انزلی با همکاری مشترک این سازمان و کمیته امداد استان گیلان افتتاح و این پیشخوان به منظور ارایه خدمات حمایتی به مددجویان محدوده آغاز به کار کرد.

گیلان خبر: همزمان با ایام خجسته ولادت باسعادت خاتم پیامبران نبی اکرم(ص) در مراسمی مرکز نیکوکاری منطقه آزاد انزلی با همکاری مشترک این سازمان و کمیته امداد استان گیلان افتتاح و این پیشخوان به منظور ارایه خدمات حمایتی به مددجویان محدوده آغاز به کار کرد.

به گزارشگیلان خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در این مراسم مجید فاتحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان با تبریک این ایام خجسته، گزارشی از اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان در اجرای بند «ز» ماده 112 قانون پنجم توسعه کشور برای زدودن فقر از چهره مناطق آزاد با همکاری سازمان بهزیستی و کمیته امداد استان گیلان ارائه داد.

فاتحی اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد انزلی در شش ماهه نخست سال جاری بمنظور اجرای این بند، از محل منابع داخلی خود مبالغی را به نهادهای حمایتی پرداخت نموده است. همچنین اهدای بسته های حمایتی در دو مرحله از سال و معافیت پرداخت عوارض ساخت و ساز در منطقه بخش دیگری از اقدامات سازمان در جهت کمک به آسیب دیدگان اجتماعی منطقه بوده است.

محمدی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان نیز در این مراسم  با قدردانی از اقدامات سازمان منطقه آزاد انزلی در جهت فقرزدایی در سطح روستاهای منطقه وجود این مرکز را گام مهمی در جهت ارتباط بی واسطه خیرین با نیازمندان دانست.

 در پایان با حضور اعضای شرکت کننده در مراسم مرکز نیکوکاری منطقه آزاد انزلی واقع در مجتمع تجاری ستاره شمال رسماً آغار بکار نمود.

 

کد مطلب: 12263

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر