برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده راههای رضوانشهر

مهران ایمانی رئیس راه و شهرسازی رضوانشهر گفت : با ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده راههای حوزه استحفاظی شهرستان رضوانشهر با جدیت برخورد قانونی میشود .

گیلان خبر: مهران ایمانی رئیس راه و شهرسازی رضوانشهر گفت : با ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده راههای حوزه استحفاظی  شهرستان رضوانشهر با جدیت برخورد  قانونی میشود .

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی گیلان مهران ایمانی رئیس راه و شهرسازی رضوانشهر با تاکید بر لزوم حفظ و مراقبت از حریم راه ها گفت: ساخت و سازها در حریم راه‌ها یکی از چالش‌های مهم جاده‌ای این منطقه محسوب می‌شوند و استقرار آنها موجب ایجاد مناطق  پرحادثه میشود  و در بعضی اوقات خسارات جبران ناپذیری برجان و مال مردم ایجاد میکند

رئیس راه و شهرسازی رضوانشهر حفظ و حراست از حریم قانونی راههای اصلی ، فرعی و روستایی حوزه استحفاظی  را یکی از مهمترین و اصلی ترین وظایف خودعنوان کرد و افزود: در این راستا عوامل راهداری این اداره همواره نسبت به نظارت و بازدید از محورهای ارتباطی اقدام و در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در حریم قانونی راه از طریق مراجع ذیربط با افراد خاطی برخورد و ساخت و سازهای مربوطه تخریب میشود .

ایمانی در پایان گفت: که در چند روز گذشته نیز با ساخت وسازهای غیر قانونی در محدوده پونل به خلخال برخورد قانونی و منجر به تخریب شد

 

 

کد مطلب: 15211

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر