از سوی اداره راه و شهرسازی فومن صورت پذیرفت؛

تسطیح راههای روستایی در فومن

نیما شفقی رئیس راه و شهرسازی فومن از تسطیح ، رگلاژ راههای روستایی در شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان نیما شفقی رئیس راه و شهرسازی شهرستان فومن گفت : با هدف ایجاد بستر مناسب راههای ارتباطی و تردد آسان و ایمن عملیات تسطیح و رگلاژ راه روستایی کمامردخ آغاز گردید. لازم به ذکر است راه روستایی مذکور دارای کیفیت نامناسبی بوده به نحوی که عبور و مرور اهالی روستا و روستاهای همجوار را به ویژه در فصل زمستان با مشکلات جدی مواجه می نمود و با اجرای این عملیات علاوه بر تسهیل عبور و مرور اهالی در کوتاه مدت، زیرسازی مسیر برای اجرای عملیات آسفالت که در آینده اجرا خواهد شد آماده می‌گردد.

شفقی افزود : همچنین در راستای ارتقاء راههای روستایی شهرستان فومن عوامل اجرایی این اداره نسبت به زیرسازی ، تسطیع ، رگلاژ و شن ریزی جهت ترمیم راه روستایی خسمخ وخداشهر برای آماده سازی آسفالت اقدام نمودندکه این عملیات در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

رئیس راه و شهرسازی فومن در ادامه گفت : همچنین راه روستایی باغبانان-قصابعلیسرا که به دلیل عبور خودروهای سنگین با بار غیر مجاز در چند نقطه دچار شکستگی آسفالت شده بود که ترمیم گردید.

در پایان شفقی گفت : اجرای عملیات اصلاح هندسی و تغییر محل و تعویض چراغ های چشمک زن تقاطع اشکلن واقع در محور فرعی لولمان-اشکلن-زیده یکی از نقاط مستعد حادثه در این محور اصلاح گردید.

کد مطلب: 15921

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر