مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان:

90 درصد از واحدهای مسکن مهر باقیمانده تا پایان سال تکمیل می شود

دومین جلسه شورای مسکن استان در سالجاری با حضور اعضای شورای مسکن استان برگزار شد.

گیلان خبر: دومین جلسه شورای مسکن استان در سالجاری با حضور اعضای شورای مسکن استان برگزار شد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان در این جلسه مهندس علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با اشاره به نام گذاری سال به "اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل "گفت: تمامی سعی اداره کل راه و شهرسازی بر این است که با همکاری دستگاه های زیربنایی هر چه سریعتر واحدها  را آماده و به متقاضیان تحویل نمایند وبه اطاعت از دستور رهبر معظم انقلاب در این سال باید به تمام گفته های خود جامه عمل بپوشانیم.

علی خاوری در ادامه با اشاره به وضعیت سایت مسکن مهر این استان اعلام کرد: گیلان دارای بیش از ۵۱ هزار واحد مسکن مهر است که تا کنون نزدیک به ۳۹ هزار و ۵۰۰ واحد آن به متقاضیان تحویل داده شده است. درحال حاضر ۱۲ هزار واحد باقیمانده که قرارداد ۵۰ درصد آن را به دلیل عدم حضور متقاضی به خودمالک تبدیل کرده‌ و از پروژه مسکن مهر خارج کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه قصد داریم تا پایان امسال ۹۰ درصداز ۶ هزار واحد باقی‌مانده را تکمیل و به متقاضیان تحویل دهیم گفت: ما در این واحدها نیز واحدهای خالی و فاقد متقاضی داریم که به محض ثبت‌نام‌های جدید آنها نیز به سرعت به مالکان تحویل داده می‌شود.

ضمناً در این جلسه به مشکلات مسکن مهر شهرستان رودبار و فومن با حضورنماینده فرمانداران این شهرستانها پرداخته شد و طی آن مقرر شد که با توجه به نیازمندی اعتبار در بخش خدمات زیر بنایی ، موضوع تامین اعتباردرکمیته برنامه ریزی شهرستانها مورد پیگیری جدی قرار گیرد. همچنین  مسائل مسکن مهر لنگرود و پروژه های  بنیاد مسکن  مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

کد مطلب: 16077

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر