نگارخانه آسمان میزبان نمایشگاه آثار معرق مذهبی است

همزمان با ماه مبارک رمضان،آثار معرق با مضامین مذهبی استاد سعید زادداداش در نگارخانه آسمان منطقه آزاد انزلی به نمایش در آمد.

نگارخانه آسمان میزبان نمایشگاه آثار معرق مذهبی است

گیلان خبر: همزمان با ماه مبارک رمضان،آثار معرق با مضامین مذهبی استاد سعید زادداداش در نگارخانه آسمان منطقه آزاد انزلی به نمایش در آمد.

به گزارش گیلان خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، این نمایشگاه تا یازدهم تیرماه در این منطقه برپا می باشد و در بازدید از نمایشگاه که مجید فاتحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری ، امین افقی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و مجموعه مدیران معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان حضور داشتند، ضمن تقدیر از تلاش های استاد زادداداش، بر حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی از آموزش و خلق آثار ارزشمند هنری و توسعه فعالیت ها در حوزه هنرهای تجسمی با بهره مندی از ظرفیتهای جوامع محلی منطقه تاکید شد.

سعید زادداداش خالق سبک هنری معرق برجسته شبیه سازی است که این سبک را در سال 1374 ثبت اختراع نموده است ،وی در مدت فعالیت 30ساله هنری خود علاوه برآموزش هنرجویان فراوان در سطح کشور ،تجربه حضور در ده ها  نمایشگاه ملی و  بین المللی را در کارنامه هنری خوددارد.

در این تابلوهای معرق با سبک برجسته شبیه سازی که جنس آن از روکش چوب ون ایتالیایی، صدف طبیعی ، رنگ گواش و اکریلیک دراستفاده از چهره بوده ، از عایق محافظ کننده و شفاف کننده پلی استر استفاده شده است.

گفتنی است حاضرین در این بازدید از نمایشگاه کتاب ، قرآن و نرم افزارهای قرآنی  برپا شده در محل نوروزخانه منطقه آزاد انزلی نیز بازدید نمودند.

 

کد مطلب: 16634

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر