نماینده ولی فقیه در گیلان؛

فصل شیدایی؛ فصل جدیدی درمعرفت و بصیرت

نماینده مردم گیلان و رئیس مرکز اسلامی هامبورگ با صدور بیانیه ای ضمن تقدیر از برپایی برنامه فصل شیدایی در گیلان، آن را فصل جدیدی درمعرفت و بصیرت استان نامید.

گیلان خبر: نماینده مردم گیلان و رئیس مرکز اسلامی هامبورگ با صدور بیانیه ای ضمن تقدیر از برپایی برنامه فصل شیدایی در گیلان، آن را فصل جدیدی درمعرفت و بصیرت استان نامید.

به گزارش گیلان خبر آیت الله رمضانی گیلانی در بخشی از بیانیه خود آورده است: فصلی که قالب هنری آن به همراه اخلاص برگزارکنندگان ، نمایشی از حقیقت محض خلقت، تاریخ ماندگار اسلام وانقلاب وجنگ تحمیلی را دردقایقی ارزشمند به دلهای آماده وفطرت پاک دهها هزار نفر از مردم استان هدیه نمود.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

با خبر شدم فصل جدیدی درمعرفت و بصیرت استان گشوده شد که نامش را فصل شیدایی نهادند، فصلی که رسالت صدها منبروموعظه را به شکلی زیبا واثرگذاردر دل مخاطبینش شیرین وجذاب نمود.

 فصلی که قالب هنری آن به همراه اخلاص برگزارکنندگان ، نمایشی از حقیقت محض خلقت، تاریخ ماندگار اسلام وانقلاب وجنگ تحمیلی را دردقایقی ارزشمند به دلهای آماده وفطرت پاک دهها هزار نفر از مردم استان هدیه نمود.

بی گمان اجر عظیم این اقدام پربرکت ومعنوی که حاصل تلاش شبانه روزی فرزندان این مرزو بوم است در شماره واندازه نمی گنجد، تلاشی که وظیفه ومأ موریت نهادهای فرهنگی استان بود بدست فرزندان معتقد وانقلابی ظهوروبروز نمود.

بر خود لازم دانستم قلم سپاس را درچند سطرناقابل تقدیمشان کنم شاید گوشه ای ازوظیفه ذاتی وقدر شناسی اخلاقی را ادا کرده باشم .

رضا رمضانی

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری

اول مهر 1395

مرکز اسلامی هامبورگ آلمان

 

کد مطلب: 19159

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر