طنز/ شما کلا توی باغ نیستی نه؟!

یکی هم نیست به آنها بگوید این قلیان ها میوه ای هستند! هزارتا خاصیت دارند! ویتامین دارند! ماری جوانا هم که ضرر خاصی ندارد! خیلی هم اسمش از تریاک و امثالهم باکلاس تر است!

طنز/ شما کلا توی باغ نیستی نه؟!

گیلان خبر : اخیرا بحث در خصوص ماری جوانا و ضررهایش در کشور زیاد شده است. چندی پیش هم رئیس اتحادیه قهوه‌خانه داران و سفره خانه داران با بیان اینکه عده‌ای هر روز مضرات قلیان را بالاتر می‌برند، گفت: "با جمع کردن قلیان‌ از قهوه‌خانه‌ها ۲۵۰ هزار نفر بیکار می‌شوند."

اتفاقا ما هم با آقای رئیس موافق هستیم! برخی مردم بیکارند و شغل ندارند و دائم دچار توهمات هستند و مدام غصه سلامت مردم را می‌خورند در حالی که نه سلامت را می‌شناسند و نه قلیان و ماری جوانا را! یکی هم نیست به آنها بگوید این قلیان ها میوه ای هستند! هزارتا خاصیت دارند! ویتامین دارند! ماری جوانا هم که ضرر خاصی ندارد! خیلی هم اسمش از تریاک و امثالهم باکلاس تر است! فقط طرف بعد از مدتی مصرف ماری جوانا شیزوفرنی، اختلال دوقطبی و افسردگی ماژور می گیرد! می بینید؟! حتی مضرات و بیماری هایی که یک نفر بعد از استفاده از ماری جوانا دچار می شود هم اسامی باکلاسی دارند!

***

پس اختلال دوقطبی هم داری!

- ببخشید آقا! شما می دونین الان این آرمی که روی لباس شماست، نشان چی هست؟!

* ای بابا! ما جوون ها هم هر چی می پوشیم شما گیر می دین! نکنه اینهم فراماسونریه خبر نداریم! ببین! این تصویر یک برگ هست! دلیلش هم اینه که من محیط زیست رو خیلی دوست دارم! با پوشیدن این لباس می خوام به همه اعلام کنم که محیط زیست در خطر هست و ...

- اما این آرم نشانه "ماری جوانا" است.

* ماری؟! حالا چون اونطور که شما می خواین لباس نپوشیدم منو متهم به ارتباط غیراخلاقی با "ماری" می کنین؟! من اصلا ماری رو نمی شناسم؛ این ماری کی هست اصلا؟!

- منطورم "ماری جوانا" هست. ماده مخدر؟!

* ببخشید من نمی تونم بیشتر از این فکر کنم و دچار اختلال درک هستم! میای با هم بریم یک سیگاری ماری جوانا بزنیم!

- پس اختلال دوقطبی هم داری!

***

یک دیالوگ بین دو مادر/ شما کلا توی باغ نیستی نه؟!

- قربون پسرم برم! جدیدا دوست های خلافش رو بیخیال شده! از وقتی تریاک و حشیش رو کنار گذاشته، خیلی کاری شده! باغچه خونمون رو یک عالمه گیاه کاشته! هر چی بهش میگم خودت رو خسته نکن! نیازی نیست اینهمه به خودت زحمت بدی! میگه ما همه در برابر طبیعت مسئول هستیم! هوای شهر خیلی آلوده است و باید گیاه بکاریم تا میزان فضای سبز شهر بالا بره! اینقدر این پسر خوب شده که روی دوست های خلافش هم تاثیر مثبت گذاشته! بعضی وقت ها دوستاش میان و ازش تخم های این گیاه رو میگیرن!

- راستی پسر شما چیکار میکنه؟!

* پسر من اخیرا "شیزوفرنی" گرفته!

- به به! مبارکه! از این شاسی بلندهاست؟! دنده اتوماتیک؟!

* شما کلا توی باغ نیستی نه؟!

* نه! راستش پسرم اجازه نمیده به گل و گیاهاش دست بزنم!

کد مطلب: 2757

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر