مصرف فالوده سیب خطر سقط جنین را در زنان کاهش می‌دهد

یک محقق طب سنتی گفت: سیب ملطف روح و روان, مقوی قلب و مغز است و از سقط زیر سه‌ماهگی به‌دلیل اینکه قلب مادر را تقویت می‌کند, جلوگیری می‌کند، همچنین سیب رطوبت اضافی رحم را از بین می‌برد, و لیزی رحم را از بین برده و از سقط پیشگیری می‌شود.

مصرف فالوده سیب خطر سقط جنین را در زنان کاهش می‌دهد

گیلان خبر:کریمی درباره سیب اظهار داشت: گاهی اوقات افراد داروهای ملین مثل ترکیب خاکشیر با نبات یا ترکیب یک قاشق چای‌خوری تخم بالنگو و نبات و یا داروهای مسهل مثل سنا + گل سرخ یا ... برای رفع یبوست می‌خورند و شکمشان باز هم با این داروها کار نمی‌کند، باید آب سیب یا سیب رنده شده یا سیب پخته شده نیم تا یک ساعت بعد از آن بخورند که بسیار به رفع یبوست کمک کننده است.

به‌گفته وی پس اگر افراد ملین مثل خاکشیر, بارهنگ یا بالنگو خوردند, می‌خواهند قوی‌تر عمل کند نیم تا یک ساعت بعد از آن حتماً سیب بخورند.

این محقق طب سنتی اضافه کرد: سیب ملطف روح و روان, مقوی قلب و مغز است و از سقط زیر سه‌ماهگی به‌دلیل اینکه قلب مادر را تقویت می‌کند, جلوگیری می‌کند.

کریمی بیان داشت: سیب خشک کننده رطوبت اصافه معده است که رب و کبابی سیب قوی‌تر است, با خشک شدن رطوبت معده رطوبت اضافی رحم نیز خشک می‌شود و لیزی رحم از بین می‌رود و سقط زیر سه ماه از بین می‌رود.

وی گفت: چون سیب رطوبت معده را خشک می‌کند و بلغم از معده پاک می‌شود, سیب سرخ با گلاب و بیدمشک, نسترن و عسل خون‌ساز قوی است, آب سیب رفع کننده تب در کودک است همچنین آب سیب با عسل در رفع اسهال کودک مؤثر است.

این محقق طب سنتی خاطرنشان کرد: خوردن سیب به‌صورت کمپوت (پخته) برای صدا مفید است و سرفه خشک را تسکین می‌دهد, خوردن فالوده سیب سرخ با عسل درد سینه را تسکین می‌دهد، همچنین استفراغ، اسهال و دل‌پیچه را درمان می‌کند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 16494

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر