اسد: به خواست خدا« عید شهدا»ی سال آینده پیروزی بر تروریسم را جشن می‌گیریم

بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه روز سه‌شنبه در دومین دیدار خود با خانواده شهدای سوریه طی ۱۰ روز گذشته، تاکید کرد شجاعت شهدای سوریه اساس مقاومت و مهم‌ترین رکن پیروزی بر تروریسم است.

اسد: به خواست خدا« عید شهدا»ی سال آینده پیروزی بر تروریسم را جشن می‌گیریم

بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای سوری اعلام کرد که «تمام شهدا برای ما گرانقدر هستند و ما همیشه از داشتن شهدایی که خود را فدای وطن کردند احساس سربلندی می‌کنیم».

به گزارش رسانه‌های سوریه، اسد خطاب به فرزندان شهدا گفت هر یک از شما باید به پدر خود افتخار کند؛ «پدری که خون خود را برای میهن و هم میهنان فدا کرد و اگر همه مردم مثل شما و خانواده‌هایتان محکم و نترس باشند، بدون شک بر تروریست‌ها پیروز خواهیم شد».

بشار اسد افزود که «خانواده‌های شهدا باعث افتخار و سربلندی ما هستند؛ چرا که توانایی و شجاعت آنها اساس مقاومت سوریه بوده و یکی از مهمترین پایه‌های پیروزی ما بر تروریسم خواهد بود».

وی تصریح کرد که «اگر مردم سوریه آمادگی دفاع از سرزمین خود را نداشتند و اگر شهدای قهرمان از میهن دفاع نمی‌کردند، سوریه‌ای باقی نمی‌ماند و ما امروز نمی‌توانستیم در این مکان گرد هم بیاییم و با یکدیگر صحبت کنیم».

رئیس جمهور سوریه در پایان گفت: در عید شهدای سال آینده به خواست خداوند نه فقط برای جشن گرفتن عید گرد هم جمع می‌شویم بلکه شاهد جشن گرفتن پیروزی بر تروریست‌هایی خواهیم بود که بدترین جنایت‌ها را در حق ملت سوریه مرتکب شدند.

 

کد مطلب: 144

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر