فردی که در تبریز دستگیر شده کیست؟

طی روزهای گذشته رسانه های معاند نظام از دستگیری فعال حقوق کودک در تبریز خبر می دهند.

گیلان خبر : رسانه های ضد انقلاب مدتی است بر روی فردی به نام "سعید شیرزاد" که در تبریز دستگیر شده است با عنوان "فعال حقوق کودک" مانور خبری داده و جمهوری اسلامی را متهم به برخورد با فعالان حقوق کودک می کنند.

 
اما منابع آگاه قضایی و امنیتی کشور، فرد دستگیر شده را نه فعال حقوق کودک، بلکه دارای روابط گسترده با سازمان منافقین عنوان کرده اند.
 
شیرزاد پس از آن که طی ۴ سال گذشته به صورت علنی در صفحه فیس بوک خود و در جمع های اطرافیان و حتی اقوام خود به تبلیغ سازمان پرداخت، حدود ۲ سال قبل از طریق مرز زمینی به ترکیه رفت و در آن جا با چندین نفر از اعضای کادر و همچنین اعضای رده بالای منافقین دیدار داشت و در مدت سکونت خود در ترکیه در منزل آنان اقامت می کرد.
 
او مدتی بود که با دستورالعمل های دریافت شده از سازمان و طبق برنامه ریزی به ایران بازگشته بود.
 
پس از بازگشت به ایران ، مدت ها مکان سکونت وی نامعلوم بود و حتی دوستان صمیمی وی نیز اطلاعی از محل سکونت وی نداشتند.او در این مدت صریحآ به بسیاری از دوستان و اقوام خود گفته بود که نیروی سازمانی است و وظیفه تشکیلاتی بر عهده وی گذاشته شده است.
 
رسانه های ضد انقلاب عنوان کرده اند شیرزاد به جرم یا فعالیت برای حقوق کودکان بازداشت شده است در حالی که جرایمی که وی به خاطر آن بازداشت شده هیچ ارتباطی به کودک یا کودکان و حقوق آنان ندارد.
 
در خصوص نگهداری شیرزاد در تبریز و یا انتقال وی به تهران اطلاعات خاصی در دست نیست.

کد مطلب: 1687

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر