مفتی آل سعود هم از خواب پرید!

آل الشیخ در پایان، خطاب به جوانان عربستان گفت: ای جوانان اسلام! تقوای الهی پیشه کنید و از همراهی با این افراد بپرهیزید که خیری در آنها نیست. انها دشمن شما و دشمن دین هستند

گیلان خبر : در شرایطی که تروریست های داعش با نزدیکی به مرزهای کشورهای عربی خلیج فارس، این کشورها را به حملات تروریستی گسترده تهدید می‌کنند، مفتی دربار آل سعود در تازه‌ترین اظهارات خود، درباره مخدوش شدن نام "جهاد" و کشتار و تخریب بلاد مسلمین هشدار داد و جوانان را به اجتناب از فراخوان های گمراه‌کننده و مشوّق قتل و غارت دعوت کرد.

 

پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم نوشت:«عبدالعزیز آل الشیخ دیروز در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: از جمله اهداف دین، حفظ جان مردم و جلوگیری از خونریزی و ایجاد آرامش در جان انسان هاست.

 

مفتی کل عربستان که به سادگی فتواهای جنگ افروزانه خود و همقطارانش در دربار آل سعود و فراخوان های مختلف به حضور در جنگ سوریه را فرافکنی کرده، افزود: تعدی و تجاوز به جان مردم، ظلم "عظیم" و گناه کبیره است و خداوند، قتل نفس بدون وجه شرعی را حرام کرده و این مهم در کتاب خدا و سنت پیامبر (ص) مورد تاکید قرار گرفته است.

آل الشیخ در پایان، خطاب به جوانان عربستان گفت: ای جوانان اسلام! تقوای الهی پیشه کنید و از همراهی با این افراد بپرهیزید که خیری در آنها نیست. انها دشمن شما و دشمن دین هستند و همه کارهای آنها خبیثانه و گمراه کننده است. از خدا می خواهیم که بلاد مسلمین را از شر آنان محفوظ بدارد.»

کد مطلب: 2737

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر