رقابت تروریست‌ها برای پخش فیلم از گروگانها

گروهک تروریستی «داعش»، تنها چند ساعت پس از پخش فیلم نظامیان لبنانی ربوده شده توسط «جبهه النصره»، فیلمی از گروگان‌های در چنگش را منتشر کرد.

گيلان خبر : تنها چند ساعت پس از انتشار فیلمی از هفت نظامی لبنانی ربوده شده توسط گروهک تروریستی «جبهه النصره»، این بار گروهک تروریستی «داعش» در اقدامی که از رقابت و میزان اختلافات داخلی بین گروهک‌های مسلح حکایت دارد، فیلم 9 تن از نظامیان لبنانی ربوده شده توسط تروریست‌هایش در منطقه مرزی «عرسال» را پخش کرد.

بر اساس این گزارش، فیلم تهیه شده توسط گروهک تروریستی «داعش» برای اولین بار از شبکه تلویزیونی «ال‌بی‌سی‌» لبنان پخش شد.

این گزارش حاکی است که در فیلم منتشر شده توسط گروهک داعش، 9 تن از نظامیان ارتش و نیروهای امنیتی لبنانی که چندی پیش در تحولات امنیتی منطقه مرزی عرسال به گروگان گرفته شده بودند، خواسته‌های گروگان‌گیرها را بیان کردند. آزادی بازداشت شدگان وابسته به افراد مسلح از زندان «رومیه» لبنان یکی از خواسته‌های گروهک داعش است.

گروهک تروریستی داعش و جبهه النصره تا کنون به ربودن 29 نظامی لبنانی اعتراف کرده‌اند که 11 تن آنها در چنگ داعش و 19 نفر دیگر در چنگال افراد مسلح وابسته به جبهه النصره هستند. این در حالی است که روزنامه السفیر در نسخه روز گذشته خود نام‌ نظامیان ربوده شده را منتشر کرد و تاکید کرد که 20 نظامی ارتش لبنان و 15 نیروی سرویس‌های امنیتی لبنان در چنگ افراد مسلح هستند.

کد مطلب: 3116

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر