دیدار رو در روی مردم و رئیس جمهور در حاشیه دیدار با خانواده شهدا

رئیس جمهوری شب گذشته به دیدار خانواده شهیدان و جانبازان رفت. اما این دیدار یک تفاوت با دیدارهای قبلی داشت و آن تجمع مردم و دیدار چهره به چهره با رئیس جمهور بود.د

دیدار رو در روی مردم و رئیس جمهور در حاشیه دیدار با خانواده شهدا

گیلان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی عصر چهارشنبه با "عباس صداقت شعار" آزاده و جانباز ۵۰ درصد دفاع مقدس، مادر شهیدان بهرامی و "امین نودین" جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در شهر ری دیدار کرد. در حاشیه این دیدار ها در مناطق مختلف شهرری در جمع مردمی که برای دیدار با رییس جمهوری تجمع کرده بودند حضور یافت و در فضایی صمیمانه از نزدیک با آنان دیدار و به درخواست هایشان رسیدگی کرد و دستور داد مشکلات این عزیزان پیگیری شود.

 

رییس جمهوری همچنین در این میان با چند نفر از والدین شهیدی که در جمع مردم بودند نیز دیدار و از ایثارگری و صبر آنان تجلیل کرد.

مردم نیز ضمن ابراز خوشحالی از حضور سرزده رییس جمهوری در جمع آنان با شعار و صلوات از تلاش ها و خدمات دولت در مسیر خدمت به مردم تشکر کردند.

 

WF3cdKcCC0YN

 

رییس‌ جمهوری با بیان اینکه دشمنان ملت ایران با توطئه‌گری و سوء استفاده از سازمان‌های بین‌المللی، فشارهایی را به ملت ایران روا داشته و تحریم‌های غلطی را علیه این ملت اعمال کرده‌اند، افزود: ملت ایران عزت خود را حفظ کرده و دولت نیز با همه توان در جهت رفع فشارها تلاش خواهد کرد و مطمئناً ملت ایران همواره عزتمند و سربلند خواهد بود.

دکتر روحانی افزود: آنچه که ما از دنیا می‌خواهیم این است که ظلمی که به ناروا بر ملت ایران روا داشته شده برطرف شود.

 

عباس صداقت شعار که هفت سال در زندان های رژیم بعثی عراق اسارت را تحمل کرده در سال ۶۳ در منطقه حلبچه به درجه رفیع جانبازی نائل آمده است.

کد مطلب: 673

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر