معاون فرماندار صومعه‌سرا

یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی «اسلامی بودن» آن است

یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی «اسلامی بودن» آن است

گیلان خبر: معاون فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه نظام اسلامی مستقل و در مسیر آرمان‌های ملت ایران و حکومت اسلامی حرکت می‌کند، گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی«اسلامی بودن» آن است.

مختار رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گیلان خبر با بیان اینکه امروز با مقاومت مردم ایران و با رهبری مقام معظم رهبری در مسیر امام خمینی(ره) ما به دستاوردهایی رسیده‌ایم، اظهار کرد: تصمیم‌هایی که در ایران اسلامی گرفته می‌شود در دنیا تعیین کننده است و موج بیداری اسلامی را پدید آورده است.

وی با بیان اینکه بازگرداندن هویت ایرانی یکی دیگر از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است، افزود: امروز شاهد هستیم با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و فعالیت شبانه‌روزی دولت توانسته‌ایم به بسیاری از جایگاه‌های علمی دست پیدا کنیم.

معاون فرماندار صومعه‌سرا  با بیان اینکه اسلامیت، استقلال، روشنگری، خوداتکایی و خودکفایی مهمترین دستاورد انقلاب است، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف بسیار زیاد است.

رضایی تصریح کرد: فرهنگ و آموزش عالی، اعتماد به نفس، خودباوری، خودکفایی، استکبارستیزی، همدردی با ملت‌های مستضعف، اسلام‌خواهی و پیوند دادن و دخالت دین و عقل، معنویت و مادیت در جامعه بشری از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی با بیان یانکه یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی سپردن اداره جامعه به دست مردم است، خاطرنشان کرد: مردم سالاری، باور ملی، و دستاوردهای هسته‌ای از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

معاون فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: پیشرفت کشور در بخش‌های مختلف اعم از تولید ثروت و افزایش بهره‌وری، عزم و اراده ملی، اتحاد ملی، دستاوردهای علمی و فناوی، اخلاق و معنویت، آگاهی و رشد سیاسی، دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه های طراحی و ساخت پهپادها، سامانه‌های موشکی ضد ناو و بالستیکی و ضد سپرموشکی بخشی از پیشرفت‌های شگرف جوانان و دانشمندان ایرانی است که قرار بود ایران بر اثر تحریم‌ها فلج شود.

رضایی به ساخت و نصب توربین‌ها و نیروگاه‌های بادی، ساخت انواع بویلرهای صنعتی، ساخت و تعمیر ژنراتورها، ساخت کمپرسورهای صنعتی، ساخت دکل‌‌‌‌‌های دریایی اشاره و اظهار کرد: تمام این پیشرفت‌ها و دستاوردها به برکت انقلاب اسلامی و در سایه سار مقام معظم رهبری انجام گرفته است.

 

کد مطلب: 758

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر