رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا خبر داد:

بیشترین حوزه جنگ نرم در شبکه‌های ماهواره‌ای آمریکا و انگلیس

امروز ، جنگ نرم رواج دارد و يکي از اين ابزارهاي جنگ با امام زمان (عج) همين ماهواره ها است

بیشترین حوزه جنگ نرم در شبکه‌های ماهواره‌ای آمریکا و انگلیس

گیلان خبر: رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه در حوزه شبکه‌هاي ماهواره اي آمريکا و انگليس بيشترين حوزه جنگ نرم را دارند، گفت: تفاوت هايي بين جنگ نرم آن ها وجود دارد اما قطعاً اساس استراتژي شان يکي است .

به گزارش گیلان خبر، حجت الاسلام منوچهر احمدی پور در نشست فرهنگی بسیجیان گوراب زرمیخ که با موضوع اثرات ماهواره و مضرات آن بر خانواده ها برگزار شد، اظهار کرد : همه افراد جامعه بخصوص جوانان و نوجوانان بايد بدانند و آگاه باشند كه دشمنان با استفاده از وسايل ارتباطي جديد و تكنولوژي روز و با چنين ابزاري به جنگ نرم با دين اسلام و مكتب تشيع آمده‌اند .

وي با بیان اینکه در حوزه شبکه‌هاي ماهواره اي آمريکا و انگليس بيشترين حوزه جنگ نرم را دارند، افزود: تفاوت هايي بين جنگ نرم آن ها وجود دارد اما قطعاً اساس استراتژي شان يکي است .

رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: در زمان امام حسين (ع) ابزار جنگ در مقابل اباعبدالله ، شمشير بود اما امروز ، جنگ نرم رواج دارد و يکي از اين ابزارهاي جنگ با امام زمان (عج) همين ماهواره ها  است .

احمدی پور تصریح کرد: کشورهاي غربي در جهت تحريف واقعيت هاي خبري ايران گام بر مي دارند و بر روي نفوذ افکار عمومي ايران به منظور مقابله با استراتژي هاي دولت جمهوري اسلامي ايران کار مي کند که جوانان ما بايد هوشيار و مراقب شبکه هاي ماهواره اي غرب که بيشترين حوزه جنگ نرم را در اختيار دارند باشند .

وی خاطرنشان کرد: هر قدر زمان مي گذرد با رشد تکنولوژي ها و تکنيک هاي رسانه اي روش هاي کار شبکه هاي رسانه اي پيچيده تر مي شود طبيعتاً لايه هاي جنگ نرم پيچيده تر ، کامل تر و شناخت اين ها سخت تر خواهد بود .

رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا بر اهميت تقويت مباني اعتقادي و حفظ هويت ديني و فرهنگي اشاره و تاکید کرد: آنچه در جامعه امروز ما بسيار مهم است ايجاد موجي سهمگين و توفنده در برابر تهاجم فرهنگي دشمنان و ارائه چهره زيباي دين و زدودن غبار خرافات و كژانديشي ها است که در اين صورت جوانان با جذابيت فوق العاده اي كه دين اسلام دارد به سوي ان مي شتابند .

احمدی پور با بیان اینکه هرگاه يك جوان با بصيرت بوده و از لحاظ اعتقادي نيز پربار و قوي باشد هيچ گاه اثرات مخرب ماهواره و اينترنت و هر ابزار منفي ديگري روي او كارساز نخواهد بود ، اظهار کرد:عصري که در آن قرار داريم ، عصر ارتباطات و عصر سلطه پديده رسانه بر زندگي انسان هاست که بي گمان برنامه هاي راديويي و تلويزيوني موفق شده اند افکار و عقايد انسان هاي بي شماري را دستخوش تغيير سازند .

وي گفت : تمدن منحط غرب براي ترويج سکولاريسم اقدام به تأسيس هزاران شبکه راديويي و تلويزيوني کرده است که به صورت شبانه روزي برنامه هاي گوناگوني را با اين هدف پخش مي کنند لذا وظيفه دستگاه هاي فرهنگي بسيار مهم است و متوليان فرهنگ بايد با تمام وجود به صحنه بيايند و در واقع با تشكيل قرارگاه فرهنگي عملياتي كار كنند .

 

کد مطلب: 1072

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر