نمایشگاه گروهی عکس در رشت؛

بیداری یک خواب عمیق در مارلیک رشت

نمایشگاه گروهی عکس با عنوان بیداری یک خواب عمیق از 31 خرداد برگزار خواهد شد.

بیداری یک خواب عمیق در مارلیک رشت

گیلان خبر: نمایشگاه گروهی عکس با عنوان بیداری یک خواب عمیق از 31 خرداد لغایت 5 تیر 93 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برگزار خواهد شد.

به گزارش گیلان خبر، رضا ثقتی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت ، ضمن اعلام این خبر گفت : این نمایشگاه شامل 100 قطعه عکس از آثار فارغ التحصیلان دوره مقدماتی عکاسی دیجیتال مجتمع فنی تهران ( نمایندگی رشت ) است که در اندازه های 100 در 70 ، 60 در 40 و 60 در 60 در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی افزود : دوره عکاسی مقدماتی دیجیتال مجتمع فنی تهران در تابستان سال گذشته توسط استاد کیارنگ علایی مدرس دانشگاه فردوس مشهد و دبیر بخش عکس ماهنامه تخصصی هنر و جشنواره سراسری آبرنگ ، در شهر رشت برگزار شد و آثار این نمایشگاه به نوعی خروجی آن دوره می باشد و به زعم استاد علایی "این عکسها آئینه ای است از روزگار امروز این هنرجویان و اولویت های ذهنی روح های جوانشان در این برهه زمانی خاص " .

این مسوول گفت : آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه توسط اساتید کریم ملک مدنی ، شهریار توکلی ، مهدی وثوق نیا و کیارنگ علایی انتخاب و داوری شده اند.

ثقتی همچنین اسامی افراد شرکت کننده در این نمایشگاه را اینچنین معرفی کرد : فریدخت آقا زاده ، عطیه احمدیان ، ترانه اردلان ، فائزه بدره ، مهدی بهروزی ، پویان پرتوی ، سعید خورسندی ، مریم رجبی ، شادی صفایی ، مهدی عبادی ، هستی علومی ، پوریا کاظم زاده ، مانی گلنازی ، پویا مامقانی ، کیمیا مامقانی ، صادق میرزانژاد ، سپیده نیک صفت و آریا وزیری هنرجویانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد.

این مسوول همچنین به کتابی که با همین مضمون توسط انتشارات آهنگ قلم منتشر شده اشاره کرد و افزود : کتاب نفیس بیداری یک خواب عمیق شامل آثاری است که در این نمایشگاه به نمایش در می آید و در مراسم افتتاحیه نمایشگاه که روز جمعه 30 خرداد در نگارخانه مارلیک برگزار می گردد ، از این کتاب نیز رونمایی خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در پایان خاطر نشان کرد : نمایشگاه گروهی عکس با عنوان بیداری یک خواب عمیق از 31 خرداد لغایت 5 تیر 93 ، همه روزه صبح ها از ساعت 9 الی 13 و  عصرها از ساعت 16 الی 19 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی خواهد بود. در ضمن مراسم افتتاحیه نمایشگاه و رونمایی از کتاب عکس آن نیز ، روز جمعه 30 خرداد ساعت 18 الی 20 در نگارخانه مارلیک برگزار خواهد شد.

 

کد مطلب: 1076

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر