همزمان با اکران کنندگان مردمی سراسر کشور؛

استقبال از ششمین جشنواره فیلم عمار در گیلان

همزمان با نزدیک شدن به موعد برگزاری ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، عموم مردم، فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش استان هم می‌توانند با مشارکت در اکران‌های مردمی این جشنواره، یاری‌گر فیلمسازان جوان سینمای انقلاب اسلامی باشند.

استقبال از ششمین جشنواره فیلم عمار در گیلان

گیلان خبر: همزمان با نزدیک شدن به موعد برگزاری ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، عموم مردم، فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش استان هم می‌توانند با مشارکت در اکران‌های مردمی این جشنواره، یاری‌گر فیلمسازان جوان سینمای انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش گیلان خبربه نقل از روابط عمومی جشنواره عمار همزمان با نزدیک شدن به موعد برگزاری ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، عموم مردم، فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش استان می‌توانند با مشارکت در اکران‌های مردمی این جشنواره، یاری‌گر فیلمسازان سینمای انقلاب اسلامی باشند.

 

مسجد ولی عصر عج - لنگرود (1)

بنابرین گزارش،  بر اساس اعلام روابط عمومی این جشنواره تاکنون بیش از 200 نفر از فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش مردمی از شهرها و روستاهای مختلف استان در سامانه اکران مردمی جشنواره عمار ثبت‌نام کرده‌اند و علاقه‌مندان در صورت تمایل برای مشارکت در نمایش آثار ششمین دوره این رویداد فرهنگی، می‌توانند با آقای علی ذاتی 09111396358 رابط اکران مردمی استان گیلان، تماس بگیرند.

همچنین علاقه‌مندان، می‌توانند از طریق مراجعه به تارنمای AmmarFilm.ir یا ارسال نام شهر خود به همراه عبارت «درخواست اکران» به سامانه پیامکی 30001801، به جمع اکران کنندگان مردمی ششمین دوره جشنواره بپیوندند. جهت دریافت سریع‌تر بسته‌های اکران مردمی پیشنهاد می‌شود از طریق تماس با رابط استان اقدام شود.

بنابرین گزارش، سیده صدیقه میرغفاری، فیلمساز جوان بندر انزلی، در دوره قبلی جشنواره مردمی فیلم عمار، توانست با اثر «بیا شمعتو فوت کن» فانوس بخش فیلم ما را از آن خود کند و باید منتظر ماند تا ببینیم هنرمندان و فیلمسازان استان در ششمین دوره این جشنواره چگونه ظاهر می‌شوند.

گفتنی است براساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، تکثیر یا اکران فیلم‌ها خارج از چارچوب اکران مردمی مجاز نیست و اکران کننده موظف است پس از هر اکران، گزارش آن را در قالب یک پیامک(نام شهر، نام محل اکران، زمان اکران و فیلمهای اکران شده) به سامانه 30001801 یا رایانامه ammarfilmfest@gmail.com ارسال کند و در صورت امکان، بازخوردهای اکران(نظرات مخاطبان، یادداشت فیلم و ...) را نیز از طریق سامانه اکران AmmarPortal.ir برای دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.

همچنین لازم به ذکر است ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، دی ماه سال جاری و همزمان با حماسه نه دی، در تهران و نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و تاکنون فیلم¬های عمار در محل¬های مختلفی مثل سینما، مسجد، مدرسه، دانشگاه، فرهنگسرا، خانه شهید، پارک، هیئت، پایگاه بسیج و ... اکران شده است و علاقمندان جهت اکران، می‌توانند با مراجعه به تارنمای جشنواره AmmarFilm.ir، در بخش اکران مردمی ثبت نام کنند.

 

کد مطلب: 11972

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر