اعتراض دبیر اجرایی جشنواره عمار به مظلومیت مضاعف شهید انصاری در گیلان؛

شبکه باران پیرامون شهید انصاری و واقعه ترور ایشان چه کرده است؟

دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار، خطاب به مدیرکل صدا و سیمای گیلان گفت: بهتر است بعد از گذشت قریب به دو دهه از عمر شبکه باران، مدیر محترم این شبکه گزارشی از تولید و پخش برنامه ها و خصوصاً آثار داستانی و مستند پیرامون شهید انصاری و واقعه ترور ایشان ارائه کنند.

شبکه باران پیرامون شهید انصاری و واقعه ترور ایشان چه کرده است؟

گیلان خبر: دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار، خطاب به مدیرکل صدا و سیمای گیلان گفت: بهتر است بعد از گذشت قریب به دو دهه از عمر شبکه باران، مدیر محترم این شبکه گزارشی از تولید و پخش برنامه ها و خصوصاً آثار داستانی و مستند پیرامون شهید انصاری و واقعه ترور ایشان ارائه کنند.

به گزارش گیلان خبر سید رسول منفرد، دبیر اجرایی جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار و از فعالان فرهنگی گیلان طی یادداشتی ضمن اعتراض به عملکرد شبکه استانی باران نوشت: شبکه باران، پانزدهم تیرماه، ظرف ۲۴ ساعت، سریال «دردسرهای عظیم» را سه بار پخش کرد.

در همین روز، سریال «تنهایی لیلا» و مجموعه «خانه مهر» نیز هر کدام ۲ بار پخش شده‌اند.

۱۵ تیر، سالروز ترور استاندار و شاخص ترین شهید استان گیلان (و تنها استاندار شهید کشور) هم بود. اما ظاهراً سیمای مرکز استان گیلان این مناسبت را سانسور کرد و حتی دریغ از یک برنامه کوتاه درباره این شهید و این واقعه.

در حالی که امسال، سالگرد شهادت مهندس علی انصاری با انتشار فیش های حقوقی مسئولان مصادف شده بود و شبکه باران فرصتی طلایی برای تبیین دیدگاه انقلاب اسلامی را در این باره از دست داد.

از اینکه بازپخش سریال های شبکه های سراسری، هرگز مأموریت و اولویت اصلی شبکه های استانی نیست بگذریم. بهتر است بعد از گذشت قریب به دو دهه از عمر شبکه باران، مدیر محترم این شبکه گزارشی از تولید و پخش برنامه ها و خصوصاً آثار داستانی و مستند پیرامون شهید انصاری و واقعه ترور ایشان ارائه کنند. حتماً منتظر پاسخ هستیم.

 

کد مطلب: 16927

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر