فرماندار فومن خبرداد

احیای منزل آیت‌الله بهجت به عنوان خانه فرهنگ در فومن

احیای منزل آیت‌الله بهجت به عنوان خانه فرهنگ در فومن

گیلان خبر: فرماندار فومن با بیان اینکه باید احیای منزل آیت الله بهجت فومنی در بحث فرهنگی گنجانده شود، گفت: احیای منزل آیت الله بهجت به عنوان خانه فرهنگ در فومن نیاز ضروری این شهر فرهنگی و مذهبی است.
اسماعیل قربان زاده بعد از ظهر امروز در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در دفتر امام جمعه، با تأکید بر اینکه این جلسه باید خروجی مفید داشته باشد، اظهار کرد: برنامه ها به طریقی برنامه ریزی و موضوعات اصلی عملی شود.

وی با اشاره به اینکه باید احیای  منزل آیت الله بهجت در بحث فرهنگی گنجانده شود، افزود: از رواسا انتظار دارم که هر کدام  یک  کار فرهنگی انجام دهند و این فعالیت ها و بحث های فرهنگی باید در کنار امر به معروف و نهی از منکر اثرگذار باشد.

فرماندار فومن با تأکید به اینکه دستگاه های فرهنگی در نماز جمعه با ارائه یک کار فرهنگی به این مهم بپردازند، گفت: نماز جمعه فضای مناسبی برای توسعه فعالیت های فرهنگی است و باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا حضور جوانان در این فریضه مهم پررنگ تر شود.

قربان زاده، مسئولان کافی نت ها، پیشخوان دولت، بازاریان و اداره ورزش را متولی کار فرهنگی بیان و خاطرنشان کرد: این مکان ها به دلیل ارتباط با اقشار مختلف مردم و جوانان می توانند اثرپذیری بیشتری داشته باشند.

وی ایجاد مکان مناسب برای برگزاری نماز در مناطق گردشگری را از نکات مهمی بیان کرد که باید در شهرستان دیده شود.

 

کد مطلب: 17

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر