امام جمعه پیرانشهر:

هیچ قدرتی نمی‌تواند انقلاب اسلامی‌‌ را در هم بشکند

ماموستا محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر در مراسم گرامیداشت شهدای منطقه حاج عمران گفت: انقلاب اسلامی باوجود توطئه های دشمن تا به امروز استوار و پایدار است و هیچ قدرتی نمی‌تواند انقلاب اسلامی‌را در هم بشکند.

هیچ قدرتی نمی‌تواند انقلاب اسلامی‌‌ را در هم بشکند

گیلان خبر: ماموستا محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر در مراسم گرامیداشت شهدای منطقه حاج عمران که صبح امروز با حضور کاروان های راهیان نور و مردم پیرانشهر آذربایجان غربی در یادمان شهدای تمرچین برگزار شد,با بیان اینکه شیعه و سنی دو بال اسلام هستند و باید با هم متحد شده و در برابر ظالمان بایستند, گفت:امروز دشمنان فهمیده اند که با جنگ نظامی نمی توان بر این کشور مسلط شوند, از راه های دیگر همچون تحریم اقتصادی و ایجاد گروه‌های‌تروریستی وارد عمل شدند  اما انقلاب اسلامی تا به امروز پایدار مانده است و هیچ قدرتی نمی‌تواند انقلاب اسلامی‌را در هم بشکند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ارتش نقطه افتخار جمهوری اسلامی ایران است, گفت: در ابتدای انقلاب برخی به امام خمینی(ره) پیشنهاد دادند ارتش منحل شود اما امام (ره) با زیرکی توطئه را فهمید و دستور تقویت ارتش را صادر کرد .ارتش در مقابله با بحران هایی که دشمن برای کشور به وجود آورده بود، نقش مهمی داشت و اگر ارتش نبود مقاومت ابتدای جنگ شکل نمی گرفت.

امام جمعه پیرانشهر اظهار کرد: ارتش و سپاه نیز دو بال نیروهای دفاعی جمهوری اسلامی هستند و وجود این دو بال  روز به روز  بر قدرت نظام اسلامی می‌افزاید.

ماموستا محمودی در خاتمه با بیان اینکه اگر استقامت و مقاومت نباشد دنیا فاسد می شود و از بین می رود,گفت: شهدای جنگ تحمیلی، همچون شهدای صدر اسلام سعادمت‌مند هستند.

 

منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 17905

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر