عبدالرضا هلالی

جریان شیعه انگلیسی گفت عنوان بسیجیان را از نام هیئت تان حذف کنید/ دست خطشان را دارم

مداح اهل بیت(ع) با بیان اینکه جریان شیعه انگلیسی از ما خواست که عنوان بسیجیان را از نام هیئت مان حذف کنیم گفت: دعوت نامه رسمی از جریانی که به شیعه انگلیسی مشهور است برای بنده فرستاده شد که آن را در اختیار دارم.

جریان شیعه انگلیسی گفت عنوان بسیجیان را از نام هیئت تان حذف کنید/ دست خطشان را دارم

گیلان خبر: عبدالرضا هلالی، مداح اهل بیت(ع) در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع که به شما پیشنهاد شده است تا عنوان بسیجیان را از نام هیئت تان حذف کنید، حقیقت دارد عنوان کرد: در مقطعی که مشکلاتی در برگزاری هیئت داشتیم، پیشنهادات زیادی مطرح می شد. این موضوع حقیقت دارد و این پیشنهاد هم مطرح شد ولی ما قبول نکردیم.

وی در همین زمینه، اظهار داشت: دعوت نامه رسمی از جریانی که به شیعه انگلیسی مشهور است برای بنده فرستاده شد که آن را در اختیار دارم.

این مداح اهل بیت (ع) با بیان این که ما هر چه داریم از بسیج است، تصریح کرد: اسم جلسه هیئت ما محفل بسیجیان و رهروان شهدا است و می توانست همان هیئت الرضا(ع) بماند ولی افتخار ما این است که محفل بسیجیان و رهروان شهدا فقط مختص بسیجیان نیست و جوانانی با تیپ های ظاهری متفاوت و حتی کسانی که در این فضا هم نیستند؛ زیر بیرق امام حسین (ع) و اسم شهدا سینه می زنند و این موضوع خیلی ارزشمند است.

هلالی در پایان، گفت: امیدوارم به یاری خداوند بتوانیم از مسیر خودمان خارج نشویم و راه مان را درست برویم.  


منبع: بسیج پرس

 

کد مطلب: 19584

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر