طی فراخوانی اعلام شد

نیاز فوری موکب‌های مستقر در مرز مهران به نیروهای داوطلب

با توجه به حجم انبوه زائرانی که در روزهای پیش رو از مرز مهران وارد کشور خواهند شد، موکب‌هایی که در مرز مستقر شده‌اند، برای خدمت‌رسانی بهتر نیاز به کمک بیشتری دارند.

نیاز فوری موکب‌های مستقر در مرز مهران به نیروهای داوطلب

گیلان خبر: دوشنبه سوم آبان روز اربعین حسینی در عراق است و پس از آن موج گسترده‌ای از زائران ایرانی که در کربلای معلی حضور دارند، به کشورمان باز می‌گردند و «مرز مهران» به دلیل نزدیکی با کربلای گزینه نخست آن‌ها برای بازگشت است.

همین مسأله حضور بیشتر و قو‌ی‌تر نیروهای جهادی را در مهران می‌طلبد. به همین منظور مجموعه‌ای از گروه‌های فعال مردمی که در مرز مستقر شده‌اند، برای خدمت‌رسانی بهتر نیاز به کمک فوری دارند و فراخوان جذب 400 داوطلب برای خدمت‌رسانی به زائران را منتشر کرده‌اند.

طبق این فراخوان، برای خادمی در موکب‌های مرز مهران، صرفاً داوطلبان برادر می‌توانند در این اعزام فوری شرکت کنند.

 همچنین مدت حضور خادمین در موکب‌ها حدود یک هفته است و حداکثر زمان برای حضور پیدا کردن در منطقه، روز یکشنبه 30 آبان است. بر همین اساس خادمین در امر توزیع غذا و موکب‌داری به‌کارگیری خواهند شد.

 

افرادی که مایل به شرکت در این امر خداپسندانه هستند، می‌توانند برای اعلام آمادگی و انجام هماهنگی‌های لازم، با شماره‌های 08433827382 و 08433827389 و 08433827392 تماس بگیرند.

طبق گزارش‌ها، یکی از بزرگترین موکب‌های خدماتی در مهران ایجاد شده است و طی آن شهرداری تهران، هلال احمر، سپاه و نیروی انتظامی به همراه نهادها و مسئولان محلی در امر خدمت‌رسانی به زائران فعال هستند. همچنین روزانه 150 هزار پرس غذا تهیه می‌شود که به نظر می‌رسد در روزهای آتی پاسخگو نخواهد بود.


منبع: فارس

کد مطلب: 20608

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر