هر کس در برزیل هر کاری کرده به خودش مربوط است

سیدجواد هاشمی درباره حواشی سفر هنرمندان به برزیل گفت: اگر احیانا کسی در زمان‌های خاصی که بنده حضور مستمر و مستقیمی نداشتم کاری کرده، به خودش مربوط است و بازخواست من محلی از اعراب ندارد.

هر کس در برزیل هر کاری کرده به خودش مربوط است

گیلان خبر: این بازیگر و تهیه‌کننده که مسئولیت هنرمندان اعزامی به برزیل (در حاشیه جام جهانی) را برعهده داشت، درباره ادامه حواشی این سفر بیان کرد: درباره حواشی سفر به برزیل برای هنرمندان که ظاهرا هنوز هم ادامه دارد و متاسفانه بعد از جام جهانی هم تمام نشده است، باید عرض کنم که من تهیه‌کننده فیلم مستند 5 قسمتی برزیل برای شبکه نمایش خانگی بودم. به خاطر این مسئولیت، شائبه‌هایی به وجود آمد.

وی توضیح داد: شائبه این بود که بنده به دلیل مسئولیتم، باید هر کس هرکاری در برزیل انجام داده است را بپذیرم، در حالیکه اینطور نیست. من تمام تلاش خود را انجام دادم که اتفاق بدی نیفتد. من به اندازه مسئولیت و توانی که داشتم خیلی مراقبت کردم که کسی کاری را که دور از شأن تیم اعزامی هنرمندان باشد انجام ندهد. حال اگر احیانا کسی در زمان‌های خاصی که بنده حضور مستمر و مستقیمی نداشتم کاری کرده، به خودش مربوط است و بازخواست من محلی از اعراب ندارد.

مسئول تیم اعزامی هنرمندان به برزیل همچنین تاکید کرد: من فقط می‌توانستم در زمان فیلمبرداری مستند برزیل، کنترل جمع هنرمندان را به عهده بگیرم و در این‌باره مسئولیت داشته باشم.

سیدجواد هاشمی سپس با بیان اینکه امیدوار است تعامل تلویزیون با هنرمندان ادامه داشته باشد،بیان کرد: احساس می‌کنم که تلویزیون باید از هنرمندان حمایت کند. از آن‌جا که خانه دوم‌ ما تلویزیون است، چنین انتظاری بی‌جا نیست و دوست داریم همیشه تعامل بین ما و تلویزیون همواره ادامه داشته باشد. تلویزیون خانه هنری ماست و امیدواریم هم ما بتوانیم در آن حضور داشته باشیم و هم دوستان بدانند که هنرمندان و همه عوامل ساخت فیلم‌ها، تابلوهای همیشگی حاضر در تلویزیون هستند. امیدواریم این تعامل هیچ وقت قطع نشود.

سفر هنرمندان همزمان با جام جهانی به برزیل با حاشیه‌هایی همراه بوده است. علاوه بر واکنش‌ها هنگام سفر پس از آن نیز حواشی را به دنبال داشته استبطر مثال شایعه ممنوع‌التصویری برخی از هنرمندان حاضر در جام جهانی که از سوی خودشان و مسوولان صدا و سیما تکذیب شده است.

کد مطلب: 2230

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر