محمدی خبر داد

کاهش 2 میلیارد تومانی اعتبارات بیمه فعالان قرآنی در بودجه سال آینده

نائب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با بیان اینکه در بودجه امسال 10 میلیارد تومان اعتبار برای بیمه فعالان قرآنی در نظر گرفته شده بود، گفت: متأسفانه این بودجه در سال آینده به 8 میلیارد تومان کاهش یافته است.

کاهش 2 میلیارد تومانی اعتبارات بیمه فعالان قرآنی در بودجه سال آینده

گیلان خبر: حسن محمدی نائب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به بیمه فعالان قرآنی اظهار داشت: در چند سال اخیر با وجود تلاش و پیگیری‌ها متأسفانه مسؤولان هیچ اقدام مثبتی برای رفع مشکلات بیمه فعالان قرآنی نکرده‌اند.

وی به بودجه قرآنی سال 1395 برای بیمه فعالان قرآنی اشاره کرد و افزود: در بودجه امسال 10 میلیارد تومان اعتبار به منظور بیمه فعالان قرآنی کشور پیش‌بینی شد که تاکنون هیچ مبلغی از این اعتبار تحقق نیافته است.

محمدی با بیان اینکه بیمه فعالان قرآنی کمترین کاری است که مسؤولان می‌توانند برای این قشر از جامعه کنند، خاطر نشان کرد: دولت برای بیمه فعالان قرآنی در بودجه سال آینده 8 میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی کرده است یعنی بودجه‌ای کمتر از امسال. 

نائب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به راه‌اندازی حساب صندوق گفت: امسال بعید به نظر می‌رسد بودجه مصوب برای بیمه فعالان قرآنی تخصیص یابد اما امیدواریم سال آینده با وجود کاهش این اعتبار شاهد تحقق آن در زمان مناسب باشیم تا حداقل بتوانیم بخشی از فعالان قرآنی را تحت پوشش بیمه قرار دهیم و مشکلات آن‌ها را برطرف سازیم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23450

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر