رئیس انجمن تیراندازی با کمان فدراسیون جانبازان و معلولین:

ملاک اعزام کمانداران به جام جهانی کسب مدال است

رئیس انجمن تیراندازی با کمان فدراسیون جانبازان و معلولین ملاک انتخاب کمانداران برای اعزام به مسابقات جهانی را داشتن رکوردهایی در حد کسب مدال دانست.

ملاک اعزام کمانداران به جام جهانی کسب مدال است

گیلان خبر: مجید کهتری، درباره ملاک انتخاب کمانداران برای اعزام به جام جهانی گفت: برای نخستین بار اردوی تیم ملی با حضور 19 نفر آغاز شده است تا کسانی که رکوردهای نزدیک به ایستادن روی سکو دارند را انتخاب کرده و به مسابقات جهانی اعزام کنیم. در این اردو 7 نفر برای نخستین بار دعوت شده‌اند، اما انگیزه و استعداد خوبی دارند.

وی با بیان این که ترکیب تیم ملی از سال 2010 تغییر کرده است، گفت: از سال 2010 تیم ملی بیش از 50 مدال کسب کرده است و برخلاف تصور برخی بیش از 35 نفر در تیم ملی حضور داشته‌اند که نشان می‌دهد انحصاری برای ورزشکاران ملی‌پوش قائل نشده‌ایم. افراد مستعد می‌توانند به اردو راه پیدا کنند و نفراتی که کم کاری کنند باید تلاش بیشتری برای ماندن در تیم ملی داشته باشند.

رئیس انجمن تیراندازی با کمان فدراسیون جانبازان و معلولین در خصوص ترکیب اعزامی به مسابقات جهانی خاطرنشان کرد: ترکیب تیم ملی در پایان اردوی دوم که از سوم خردادماه آغاز می‌شود، مشخص می‌شود. اگرچه نمی‌توانیم تعداد بیشتری را به مسابقات اعزام کنیم، اما تلاش می‌کنیم در بخش تیمی سه نفر را اعزام کنیم.

کهتری حد نصاب تیم ملی برای مسابقات جهانی را نیز اعلام کرد و گفت: نفرات را به شرط به حد نصاب رسیدن به رکورد مورد نظرمان انتخاب می‌کنیم یعنی کماندارانی که بتوانند رکورد نزدیک به کسب مدال و ایستادن روی سکو را به دست آورند به مسابقات اعزام می‌شوند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25737

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر