آقایان نماینده مجلس، بقیه مردم ایران هم مسلمانند و هم روزه!

این اقدام برخی از نمایندگان عافیت طلب مجلس در حالی اتفاق افتاده است که اگر بنا بر رفاه است و یا اینکه استفاده بیشتر از شبهای نورانی ماه مبارک رمضان برای عبادت است آیا نمی شود این را برای همه مردم ایران خواست تا آنها هم در این ایام بتوانند در رفاه بسر ببرند و یا در محافل دعا و مناجات شبهای ماه مبارک رمضان شرکت نمایند!

آقایان نماینده مجلس، بقیه مردم ایران هم مسلمانند و هم روزه!

گیلان خبر: بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تغییر ساعت کاری مجلس در ماه مبارک رمضان خبر داد.

بنا بر این گزارش وی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشته است که در جلسه هیئت رئیسه مجلس مقرر شده است تا ساعات کاری جلسات علنی مجلس در ماه مبارک رمصان 9 تا 13 و ساعات کاری کمیسیون‌های تخصصی 14 تا 16 تعیین شود.

به گزارش خبرنگار ما این اقدام برخی از نمایندگان عافیت طلب مجلس در حالی اتفاق افتاده است که اگر بنا بر رفاه است و یا اینکه استفاده بیشتر از شبهای نورانی ماه مبارک رمضان برای عبادت است آیا نمی شود این را برای همه مردم ایران خواست تا آنها هم در این ایام بتوانند در رفاه بسر ببرند و یا در محافل دعا و مناجات شبهای ماه مبارک رمضان شرکت نمایند!

آیا این تبعیض آشکار در حق یک قشر خواست کمتر از دریافت حقوق نجومی تاثیر منفی دارد که دوستان لیست امیدی برای خود چنین رفاهی را می خواهند ولی برای سایر مردم نمی خواهند و خود را تافته جدا بافته از بقیه مردم می پندارند. و آیا مگر غیر از این است که سایر مردم ایران اسلامی هم مسلمان و روزه می باشند پس چرا برای آنان در این ایام بلند روز که گرمای هوا نیز مزید علت می باشد راه چاره ای نمی جویید؟

 باید این حضرات نماینده ریشه این خود خواهی خود را توضیح بدهند و در جایی که در دین مبین اسلام و از ائمه هدی علیهم السلام وارد شده است آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران نیز بپسند این اقدام نماینده گان مجلس با کدام قائده اسلامی سازگاری دارد! و آیا این اقدام آنان با اصل برابری حقوق یکسان تمامی شهروندان منافات ندارد؟


منبع: عصرامروز

کد مطلب: 27192

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر