با حضور آیت‌الله خاتمی امام‌جمعه موقت تهران

روایت زندگی فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب «آسمانی‌تر از عشق»؛ زندگی فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان عصر امروز با حضور امام جمعه موقت تهران برگزار می‌شود.

روایت زندگی فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان رونمایی می‌شود

گیلان خبر: آیین رونمایی کتاب «آسمانی تر از عشق» که بر اساس زندگی شهید سرلشکر خلبان سید نصرالله آسیایی فرمانده پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان تالیف شده، امروز برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، در این مراسم امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش حضور داشته و قرار است آیت الله سید احمد خاتمی خطیب نماز جمعه تهران به ایراد سخن بپردازد.

رونمایی از کتاب «آسمانی‌تر از عشق» عصر امروز با حضور مسئولین لشکری و کشوری، خانواده معظم شهدا، نویسندگان و اهالی فرهنگ از ساعت 19 الی 22 بصرف افطار با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات سوره سبز و گروه معارف جنگ هوانیروز در محل ستاد هوانیروز به نشانی اتوبان شهید بابایی- روبروی سازمان ایثارگران نزاجا، برگزار می‌شود.

این کتاب به قلم محمد عبدی، در قطع رقعی در قالب داستان با شمارگان 2000نسخه، در خرداد 1396 به همت مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات سوره سبز به زینت طبع آراسته شده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 27860

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر