راهکارهای دوری از فتنه‌های آخرالزمانی در کتاب «تا آخرین قیام»

سیدمحمد هادیان در کتاب «تا آخرین قیام» به تبیین و سیر مراحل قیام زمینه‌سازان ظهور پرداخته که از سوی نشر میراث ماندگار روانه بازار نشر شده است.

راهکارهای دوری از فتنه‌های آخرالزمانی در کتاب «تا آخرین قیام»

گیلان خبر: کتاب «تا آخرین قیام» سیری در مراحل قیام زمینه‌سازان ظهور تألیف سیدمحمد هادیان از سوی نشر میراث ماندگار روانه بازار نشر شد. این کتاب در 350 صفحه به بازخوانی روایات مرتبط با این موضوع پرداخته است.

کتاب «تا آخرین قیام» درصدد است که با استفاده از آگاهی‌هایی که مدارک اسلامی در اختیار ما قرار داده است، خواننده را برای مواجهه با خطرات آینده آماده سازد و حتی‌الامکان از وقوع آن جلوگیری کند یا آن را تحت کنترل خود در آورد و یا حداقل از ابعاد آن بکاهد تا برای تحقق اهداف ظهور برنامه‌ریزی نماید.

این کتاب در شش بخش به بیان مواردی نظیر طرح کلی برنامه الهی برای پیروزی حق، مراحل قیام زمینه‌سازان ظهور، فراهم شدن شرایط ظهور در حجاز، آیات افساد بنی‌اسرائیل، قیام آخرین و مجازات دوم یهود می‌پردازد که بیشتر مطالب این کتاب مستند به آیات قرآن کریم و روایات معصومین پیرامون حوادث منتهی به ظهور است، حوادثی که منجر به آزادسازی سرزمین‌های اسلامی از سلطه، نفوذ و دخالت قدرت‌های اهل کتاب و در نهایت نابودی اسرائیل می‌شود.

چارچوب بحث کتاب «تا آخرین قیام» را آیات 51 تا 54 سوره مائده و آیات 4 تا 8 سوره اسراء و حدیث اهل مشرق شکل می‌دهد، از این رو از استحکام و اتقان برخودار است، ولی به خاطر کمبود مدارک معتبر در جزئیات به احادیث ضعیف استناد کرده است، البته نامعتبر بودن یک روایت لزوماً به معنی دروغ بودن آن روایت نیست، بلکه به این معنی است که نمی‌توان به صدور این روایت از معصوم اعتماد کرد، بنابراین ممکن است روایتی به طریق معتبر به دست ما نرسیده باشد ولی با این حال از معصوم صادر شده باشد، البته برخی از وقایعی که روایات ضعیف از ان‌ها خبر داده بودند تا کنونه به وقوع پیوسته است!

این کتاب با قیمت 20 هزار تومان در تیراژ هزار نسخه منتشر شده است که علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 37730365 - 0253 تماس بگیرند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28674

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر