محمدی مطرح کرد

تشکیل اتحادیه‌‌ مدغم استانی از مرداد

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت با اشاره به آغاز ادغام اتحادیه‌های استانی از مردادماه گفت: اتحادیه‌های قرآنی کشور تا پایان سال ادغام می‌شوند.

تشکیل اتحادیه‌‌ مدغم استانی از مرداد

گیلان خبر: حسن محمدی مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت با اشاره به برگزاری مجمع عمومی اظهار داشت: در این جلسه که با حضور 300 نفر از نمایندگان استانی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت برگزار می‌شود، موضوعات مختلف از جمله ادغام دو اتحادیه قرآنی بررسی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بر اساس تقویم اجرایی ادغام اتحادیه‌های استانی از مردادماه آغاز می‌شود، خاطر نشان کرد: در جلسه هیأت رسیدگی به امور مؤسسات مقرر شد تا ابتدا اتحادیه‌های استانی بر اساس زمان‌بندی ادغام شوند و دو ماه پس از اتمام آن، فرآیند ادغام اتحادیه‌های کشوری صورت گیرد.

محمدی با اشاره به اینکه در ادغام اتحادیه‌های استانی هیأتی به بررسی می‌پردازند، افزود: برای ادغام اتحادیه‌های استانی 4 نفر به نمایندگی از اداره ارشاد استان، اداره تبلیغات اسلامی و هر کدام از اتحادیه‌ها و همچنین هیأتی 3 نفره از تهران حضور دارند تا بر روند ادغام نظارت می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت از برگزاری مجمع عمومی به منظور رسیدن به نقطه نظر واحد برای تشکیل اتحادیه مدغم خبر داد و گفت: در سیزدهمین مجمع عمومی علاوه بر مباحث مالی و بودجه، به بررسی ادغام اتحادیه‌های استانی خواهیم پرداخت و به جمع‌بندی می‌رسیم. این جلسه 29 تیرماه در تهران برگزار خواهد شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28955

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر