اسامی برگزیدگان مسابقات قرآنی فرهنگیان کشور اعلام شد

دومین دوره مسابقات قرآنی فرهنگیان در مشهد مقدس در 4 رشته قرائت، حفظ، نهج‌البلاغه و روش تدریس احکام برگزار شد و نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند.

اسامی برگزیدگان مسابقات قرآنی فرهنگیان کشور اعلام شد

گیلان خبر: نتایج مسابقات قرآن فرهنگیان کشور اعلام شد.

دومین دوره مسابقات قرآنی فرهنگیان در بخش قرآن، نهج‌البلاغه و احکام 14 تا 17 تیرماه در مشهد مقدس برگزار شد و 256 نفر از فرهنگیان در 4 رشته قرائت، حفظ، نهج‌البلاغه و روش تدریس احکام در این مسابقات به رقابت پرداختند.

اسامی برگزیدگان این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

در رشته قرائت برادران، آقایان مختار دهقان از خراسان رضوی، محمود رنگرز از زنجان، ابوالفضل زیبایی از گیلان، مصطفی قاسمی از مازندران، احسان بیات از همدان به ترتیب مقام اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

 

در رشته حفظ برادران، آقایان مهرزاد اسماعیل‌زاده از مازندران، مجتبی قدبیگی شهرستان‌های تهران، مصطفی اصفهانیان از اصفهان، سعید شاهرخی از کرمان، سعید امانلو از زنجان به ترتیب به مقام اول تا پنجم دست یافتند.

 

در رشته نهج‌البلاغه برادران، آقایان حامد شیرکوند از شهرستان‌های تهران، ابوالفضل صادقی از قم، حسن حیدرپور از خراسان شمالی، غلامرضا شاه‌نوید از استان مرکزی و احمد دهقانیان از همدان به ترتیب مقام اول تا پنجم این رشته را کسب کردند.

 

در رشته روش تدریس احکام برادران نیز محسن منصوری از مرکزی به عنوان نفر نخست و حمید محمدی از شهرستان‌های تهران، سعید کازانی از قزوین، علیرضا رضی از یزد و یعقوب وزیری از استان گلستان به ترتیب رتبه دوم تا پنجم را از آن خود کردند.

 

در بخش خواهران در رشته قرائت به ترتیب خانم‌ها نزیه دونامی از خوزستان، مریم سماعی از دزفول، مرضیه فیروززاده از فارس، معصومه صحرایی از اصفهان و طاهره عبداللهی از قزوین رتبه‌های اول تا پنجم این رشته را کسب کردند.

 

در رشته حفظ خواهران نیز خانم‌ها سیده زینب تقواپور از گیلان، عاطفه محمودزاده از کرمان، نجمه ملک‌پور از خراسان رضوی، ربابه زرین از آذربایجان غربی و هدی صرافها از قزوین در رشته حفظ 10 جزء قرآن کریم به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

 

در رشته نهج‌البلاغه خانم‌ها زینب‌سادات موسوی از قم، طیبه ضیایی از یزد، مریم نساج از اصفهان، مژده موفق از سمنان، و الهام قلیچ‌افشاری از قزوین به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

در رشته روش تدریس احکام خواهران، فریبا فرامرزی از خوزستان، زهره شهرآئینی از شهر تهران، زینب سلطانی از قزوین، سولماز رضویان از آذربایجان غربی و مریم نظری از اصفهان به ترتیب حائر رتبه اول تا پنجم این رشته شدند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29010

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر