نگاهی به پایگاه اطلاع رسانی استاد حسین انصاریان با ۱۴ زبان زنده دنیا

یکی از بخش‌های پرمخاطب پایگاه اطلاع رسانی دفتر استاد انصاریان پاسخگویی به شبهات دینی و اعتقادی است که در حال حاضر بیش از ۴۰۰ هزار پرسش اعتقادی و دینی در این پایگاه پاسخ داده شده است.

نگاهی به پایگاه اطلاع رسانی استاد حسین انصاریان با ۱۴ زبان زنده دنیا

گیلان خبر: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت استاد حسین انصاریان به 14 زبان زنده دنیا در 15 بخش متنوع علمی، پژوهشی، تحقیقاتی با محوریت قرآن، تفسیر، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و صدها اثر علوم اسلامی دیگر به نشانی www.erfan.ir در دسترس علاقه‌مندان است.

پایگاه اطلاع رسانی erfan.ir مطالب ارزشمندی را در قالب 11بخش عمده، دسته بندی و به زبان‌های مختلف ارائه کرده است.

قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، مفاتیج الجنان، تألیفات، سخرانی‌ها، دروس تفسیر، پرسش و پاسخ، گالری تصاویر، کلیپ های صوتی و تصویری از سخرانی‌های استاد، برنامه سخنرانی‌ها، مقالات دینی و اخلاقی و ادیان و مذاهب انحرافی از جمله موضوعات کلی این پایگاه اطلاع رسانی است.

در بخش تألیفات، آثار استاد انصاریان در قالب؛ ترجمه‌ها، شرح و تفاسیر، مجموعه‌های شعری و کتب ترجمه شده به زبان خارجی با موضوعات اخلاق، اصول و عقاید، مباحث اجتماعی، فقه و اصول، و غیره در دسترس مخاطبان قرار دارد. علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به قسمت تألیفات سایت، از ترجمه قرآن، صحیفه سجادیه، مفاتیح الجنان و نهج البلاغه استاد انصاریان بهره مند شوند.

در قسمت سخرانی‌ها، فایل کامل صوتی سخرانی‌های استاد انصاریان به‌همراه متن کامل هر سخنرانی و گزارش تصویری، اخبار و کلیپ های صوتی و تصویری مربوط به آن سخنرانی بصورت یکجا در دسترس عموم قرار گرفته است. مخاطبان مندان می‌توانند با مراجعه به این قسمت از آرشیو کامل صوتی سخرانی‌های استاد انصاریان بطور آنلاین استفاده کنند و یا در صورت نیاز آن را دانلود نمایند.

کلیه اخبار استخراجی از سخرانی‌های استاد در بخش تازه‌های سایت و مقالات مختلف دینی و اخلاقی نیز در بخشی به‌همین نام قرار دارد. یکی دیگر از بخش های پر مخاطب پایگاه اطلاع رسانی دفتر استاد انصاریان پاسخگویی به شبهات دینی و اعتقادی است که در حال حاضر بیش از 400 هزار پرسش اعتقادی و دینی در این پایگاه پاسخ داده شده است و سؤالات و شبهات دینی و اعتقادی شما توسط محققین هیأت پاسخگویی زیر نظر حضرت استاد کمتر از 72 ساعت از طریق ایمیل پاسخ داده می‌شود.

معرفی استاد، نگاهی به مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان، ادیان و مذاهب انحرافی، مقالات دینی و اخلاقی، دروس تفسیر، اخبار و گزارش ها، ادعیه با صدای استاد انصاریان، خاطرات استاد، کلیپ های صوتی و تصویری، کتابخانه دیجیتالی، فروشگاه اینترنتی آثار استاد، مرکز نشر دارالعرفان، عرفان اسلامی، حکایات عبرت آمیز از جمله دیگر بخش های پر مخاطب این پایگاه اطلاع رسانی است.

همچنین علاقه‌مندان می‌تواند با مراجعه به www.erfan.ir از زمانبندی سخنرانی‌های استاد انصاریان مطلع شوند و با مراجعه به کانال تلگرامی پایگاه به نشانی https://telegram.me/www_erfan_ir با مجموعه ارزشمندی از سخنان و نکات پند آمیز استاد بهره‌مند شوند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29252

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر