۲۵ تا ۲۸ تیر‌ماه به میزبانی شیراز

جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می‌شود

مرحله کشوری بیست‌ودومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ۲۵ لغایت ۲۸ تیر‌ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می‌شود

گیلان خبر: بیست‌ودومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ۲۵ تا ۲۸ تیرماه به میزبانی شهر شیراز برگزار می‌شود.

مهدی بحر‌العلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفت‌وگو با فارس درخصوص این جشنواره گفت: نام‌نویسی برای شرکت در جشنواره آبان‌ماه ۱۳۹۵ آغاز شد و طی آن ۵۰ هزار نفر از استادان، کارمندان و دانشجویان وزارت بهداشت نام‌نویسی کردند که این آمار نسبت به سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی داشت.

وی از برگزاری جشنواره در ۳۸ رشته خبر داد و گفت: این دوره از جشنواره در ۳۸ رشته و ۸ بخش شامل هنری، ادبی، کتاب، پژوهش، آوایی، نشریات، فن‌آوری، معارف قرآن و سیره معصومین(ع) در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار شد.

بحر‌العلوم از پایان همه بخش‌های جشنواره به جز آوایی خبر داد و گفت: بخش‌های مختلف پژوهشی و کتبی جشنواره به پایان رسیده و مرحله کشوری بخش آوایی هم طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیر‌ماه در شیراز برگزار می‌شود. همچنین ۲۲۴ نفر از برگزیدگان دیگر بخش‌های جشنواره با حضور در شیراز معرفی و تجلیل خواهند شد.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت درباره برنامه‌های جانبی جشنواره گفت: امسال سه آیین اختتامیه در جشنواره خواهیم داشت و به جز آن یک محفل انس با قرآن در حرم حضرت شاه چراغ(ع) و برخی برنامه‌های گردشگری و کارگاه‌های آموزشی برای میهمانان طراحی شده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29254

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر