مسعود سلامی:

آغاز فیلمبرداری «هایلایت»

مسعود سلامی مدیر فیلمبرداری «هایلایت» گفت: طی دو روز گذشته فیلمبرداری فیلم سینمایی «هایلایت» را به کارگردانی اصغر نعیمی در تهران آغاز کرده‌ایم.

آغاز فیلمبرداری «هایلایت»

گیلان خبر: مسعود سلامی «مدیر فیلمبرداری» در ارتباط با جدیدترین فعالیتش در عرصه سینما اظهار داشت: مدتی پیش که در ارتباط با ساخت فیلم سینمایی «هایلایت» به کارگردانی اصغر نعیمی صحبت‌هایی داشتیم که به تازگی فیلمبرداری این فیلم سینمایی را آغاز کردیم.

وی در ادامه اظهار کرد: تعداد جلسات در نظر گرفته شده برای فیلمبرداری این فیلم سینمایی 40 روز برآورد شده است. البته دو جلسه از فیلمبرداری را پشت سر گذاشته‌ایم.این فیلم سینمایی یک اثر شهری است که لوکیشن‌های (محل‌ فیلمبرداری) زیادی هم دارد و طبعا مانند هر اثر هنری دیگری درد سرهای خاص خودش را دارد. تمام لوکیشن های این فیلم سینمایی تماما در تهران خواهد بود و قرار نیست برای فیلمبرداری از پایتخت خارج شویم.

فیلم سینمایی «هایلایت» در قالب یک درام عاشقانه با مضمون اجتماعی است. 

اصغر نعیمی بعد از فیلم‌های «بی وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه‌های موازی» پس از 2 سال، در سینما جدیدترین فیلمش را می‌سازد.

عوامل اصلی سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از: نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه‌ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه‌گذاران: رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی‌نژاد، مشاور رسانه‌ای: فاطمه شهدوست.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30521

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر