گردهمایی رسانه های جبهه مومن انقلاب در مشهد مقدس

چهارمین برنامه فصل وصل رسانه های جبهه مومن انقلاب این روزها در کنار مضجع شریف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام در حال برگزاری می باشد.

گردهمایی رسانه های جبهه مومن انقلاب در مشهد مقدس

گیلان خبر: چهارمین برنامه فصل وصل رسانه های جبهه مومن انقلاب این روزها در کنار مضجع شریف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام در حال برگزاری می باشد.

بنا بر این گزارش رسانه های مختلف جبهه مومن انقلاب به همراه شبکه های اجتماعی این جبهه برای تبادل نظر در خصوص آخرین تحوالات رسانه ای با تشکیل کارگروههای تخصصی و برگزاری جلسات عمومی سعی دارند برای جذب مخاطب حداکثری و انتقال صحیح و صادقانه خبر همراه با فوریت به مخاطب با یکدیگر به  کسب تجربه بپردازند.

به گزارش خبرنگار ما ابتکار دست اندرکاران این برنامه در برگزاری این همایش در کنار مضجع شریف حضرت ثامن الائمه علیه السلام خود بر فضای دستیابی به این هدف مقدس تاثیر بسزایی داشته است زیرا معنویت وجود حضرت رضا علیه آلاف و التحیت و الثنا قطعا تاثیرات خود را بر این برنامه خواهد گذاشت.

گذشته از متن اصلی این همایش برخی از برنامه های جنبی آن نیز ابتکاری و جالب می باشد. از معرفی دو دقیقه ای اعضاء برای شناخت توانایی ها خود در سطح کشور تا تابلویی که برای ارائه برنامه ها و یاری به یکدیگر در محوطه اردوگاه نصب شده است از ابتکارات و برنامه های جنبی این همایش می باشد.

این برنامه که از 7 صبح چهارشنبه 18 مرداد ماه آغاز شده است آیین اختتامیه آن در روز جمعه 20 مرداد ماه برگزار می گردد.


منبع: عصرامروز

 

 

کد مطلب: 31172

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر