نشست هم‌اندیشی بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز برگزار شد

نشست هماهنگی، هم‌اندیشی و تمهیدی بیست ششمین اجلاس سراسری نماز با حضور مسئولین ارشد استان هرمزگان و ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز برگزار شد

گیلان خبر: در این نشست حضرت آیت‌الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، جاسم جادری استاندار و رئیس ستاد برگزاری بیست وششمین اجلاس سراسری نماز در استان، علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و قائم مقام استاندار در اجلاس سراسری نماز، حجت‌الاسلام فروزان‌نژاد رئیس ستاد اقامه نماز استان و حجت‌الاسلام مظفری از استان هرمزگان و حجت‌الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاداقامه نماز کشور و محمود مظفر قائم مقام ستاد و منصور سرگزی معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز حضور داشتند.

برگزاری ساده و دور از تشریفات اجلاس، مشارکت پذیری و استفاده از تمامی ظرفیت های علمی، اجرایی و قومیتی استان در برگزاری اجلاس، اجرای برنامه‌های موثر و فراگیر در بین گروه‌های مختلف اجتماعی استان بویژه نوجوانان و جوانان، تجلیل از فعالین نماز استان،توجه ویژه به بخش های کم برخوردار استان در خدمت رسانی فرهنگی و تبلیعی نماز، به‌سازی فضاهای نماز استان، از جمله توصیه های حاج آقا قرائتی به مسولین استان هرمزگان و برگزار کنندگان اجلاس بود.استاندار و امام جمعه محترم استان نیز با ابراز خرسندی و تشکر از رئیس ستاد در پذیرفتن میزبانی اجلاس 26، بر اهتمام ویژه مسئولین استان و مشارکت گروههای موثر و مردم استان در برگزاری شایسته و باشکوه اجلاس تاکید کردند و گزارشی از تمهیدات و اقدامات اجرایی اجلاس ارائه کردند.

این نشست روز امروزجمعه مورخ 20 مرداد در محل مجتمع فرهنگی و آموزشی یاوران حضرت مهدی موعود (عج) واقع در جمکران شهر مقدس قم برگزار شد.همچنین در این دیدار حجت‌الاسلام حمیدرضا ارباب سلیمانی معاون وزیر ارشاد و رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور نیز حضور داشت.

کمیته‌های تخصصی اجلاس تشکیل شده و فراخوان محتوایی با رویکرد تولید محتوا، آثار و محصولات در حوزه فضای مجازی انجام گرفته که در دو هفته ابتدایی فراخوان بالغ بر 130 اثر به دبیرخانه اجلاس واصل شده است.

خاطر نشان می‌کند بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی، آذر ماه سالجاری به میزبانی استان هرمزگان و در شهر بندرعباس برگزار خواهد برگزار شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31317

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر