از امروز

رقابت ۴۴۵ حافظ قرآن برای کسب مدرک کارشناسی حفظ آغاز شد

بیست‌ویکمین دوره آزمون اعطای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر به حافظان قرآن کریم با حضور بیش از 445 حافظ برادر و خواهر از صبح امروز در سازمان دارالقرآن الکریم آغاز شد.

رقابت ۴۴۵ حافظ قرآن برای کسب مدرک کارشناسی حفظ آغاز شد

گیلان خبر: به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه بیست‌و‌یکمین دوره اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن کریم با همکاری و مشارکت سازمان سنجش و آموزش کشور از صبح امروز شنبه 21 مردادماه در سازمان دارالقرآن‌الکریم آغاز و تا چهارشنبه 25 مرداد ادامه خواهد یافت.

براساس این گزارش از 256 حافظ قرآن شرکت‌کننده خانم در این آزمون 224 نفر دیپلم و زیر دیپلم و 32 نفر دارای مدرک کارشناسی هستند.

همچنین از 189 نفر حافظ قرآن مرد 164 نفر دارای دیپلم و زیر دیپلم و 25 نفر دارای مدرک کارشناسی هستند که در این آزمون حضور یافته‌اند.

این گزارش می‌افزاید: در بخش برادران استادان سمیعی‌فر، قاسمی، نصرالهی، معتمدی(حسن حفظ)، سیف(تجوید)، رحمانی (وقف و ابتدا)، ربیعیان (صوت و لحن) حافظان شرکت‌کننده در این آزمون را داوری خواهند کرد.

همچنین خانم‌ها شهریاری، افخمی، سعیدی، ماندگار، صریحی‌نژاد داوران حسن حفظ و خانم‌ها دیانی داور تجوید، خان‌بابا داور وقف و ابتدا و مجرد داور صوت و لحن این آزمون هستند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31321

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر