«دستان پر مهر»؛ ویژه برنامه روز پزشک در رادیو سلامت

شبکه رادیویی سلامت، یک شهریور ماه همزمان با روز پزشک، ویژه‌ برنامه «دستان پر مهر» را روانه آنتن می‌کند.

«دستان پر مهر»؛ ویژه برنامه روز پزشک در رادیو سلامت

گیلان خبر: یکم شهریور ماه همزمان با روز پزشک، ویژه‌ برنامه «دستان پر مهر»، را با حضور پزشکان طراز اول دانشگاه‌های علوم پزشکی از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌کند.

در ایران اول شهریور ماه همزمان با زاد روز بوعلی سینا به پاس تالیفات و خدمات وی به علوم پزشکی، فعالیتش در این رشته و تجلیل از پزشکان، روز پزشک نامگذاری شده‌است، به همین مناسبت شبکه رادیویی سلامت ویژه برنامه «دستان پر مهر» را از ساعت ۹ صبح تا 8 شب به صورت زنده پخش می کند.

این برنامه با بخش‌های مختلف، متنوعی و جذاب از گروه های برنامه ساز خانواده؛ بهداشت و تندرستی؛ و اجتماعی شبکه رادیویی سلامت برای مخاطبان صدای دانش، نشاط و آرامش در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، در گروه خانواده این شبکه رادیویی، ویژه برنامه «دستان پر مهر» به تهیه کنندگی «شهرام زین العابدین» با بخش هایی همچون تبریک روز پزشک در گفتگو با وزیر بهداشت، پخش نمایش بوعلی سینا، گزارش و مهمانان ویژه از جمله دکتر غلامرضا محسنی ریاست بیمارستان شهدای تجریش متخصص بیهوشی، دکتر شهاب خواننده ارتوپد، دکتر کریمی جانباز هماتولوژی، دکتر مقدسی متخصص پزشکی هسته ای و 90 ماه اسارت؛ دکتر آباد ماما نویسنده کتاب دا به همراه خانواده هایشان از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود.

همچنین همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) و روز پزشک در این ویژه برنامه به موضوع «ازدواج پزشک ها» و «ازدواج ساده یا تشریفاتی» پرداخته خواهد شد.

ویژه‌ برنامه «دستان پر مهر» از ساعت ۹ صبح تا 8 شب ، از موج اف.ام ردیف 102 مگاهرتز تقدیم شنونده‌های صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32006

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر