از اول شهریور‌ماه

نمایندگان نهاد‌های فرهنگی در برنامه «بشارت ۱۴۵۱» با هم رقابت می‌کنند

رقابت‌های برنامه تلویزیونی «بشارت ۱۴۵۱» با حضور منتخبان دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف کشور اول شهریور برگزار می‌شود.

نمایندگان نهاد‌های فرهنگی در برنامه «بشارت ۱۴۵۱» با هم رقابت می‌کنند

گیلان خبر: به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، رقابت‌های قرآنی برنامه تلویزیونی «بشارت 1451» با حضور منتخبان بیش از 20 دستگاه اجرایی و نهادهای مختلف کشور از روز چهارشنبه 1 شهریور به مدت 6 روز به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

این رقابت‌ها در سه رشته مفاهیم، حفظ و قرائت سوره مبارکه واقعه و در دو بخش زنان و مردان به صورت حضوری برگزار می‌شود و بر همین اساس بخش مفاهیم ویژه زنان و بخش حفظ و قرائت ویژه مردان پیش بینی شده است.

قضاوت این مسابقات قرآنی را داوران بین‌المللی و اساتید مطرح قرآن کشور برعهده خواهند داشت و در انتهای رقابت به برگزیدگان جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

این مسابقات با محوریت سوره‌های ملک و واقعه در استودیوی برنامه تلویزیونی طرح ملی قرآنی بشارت 1451 و با حضور حضار علاقه‌مند به رقابت‌های قرآنی برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح، وزارت بهداشت و درمان، وزارت ورزش و امور جوانان، آستان قدس رضوی، آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، سازمان دارالقرآن الکریم، هلال احمر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، بسیج، حوزه علمیه برادران، حوزه علمیه خواهران، ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، شهرداری تهران، سازمان بهزیستی و اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت از جمله نهادها و دستگاه‌های اجرایی کشور هستند که در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

برنامه «بشارت 1451» هر روز از ساعت 17:00 تا 19:00 بصورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود و برنامه پایانی آن ششم شهریور از این شبکه پخش خواهد شد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32011

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر