انتشار فراخوان مسابقه تصویر‌سازی با موضوع پیشگیری از کودک‌آزاری

فراخوان مسابقه تصویرسازی، کاریکاتور و طراحی گرافیک «قایم، با شک!» با هدف آموزش پیشگیری از کودک‌‌آزاری جنسی منتشر شد.

انتشار فراخوان مسابقه تصویر‌سازی با موضوع پیشگیری از کودک‌آزاری

گیلان خبر: سازمان مردم‌نهاد کنترل سلامت (Ctrl+S) در نظر دارد همزمان با رونمایی سایت آموزشی طرح «قایم، با شک» با هدف آموزش پیشگیری از کودک‌آزاری جنسی در جامعه مسابقه تصویر‌سازی، طراحی گرافیک و کاریکاتور قایم با شک را برگزار ‎کند. 

خلق محتوای بصری پیام‎رسان برای آگاهی و فرهنگ‎سازی در جامعه از طریق طراحی اختصاصی برای بستر شبکه‌های مجازی و همچنین چاپ بر روی تی شرت هدف اصلی این رویداد است.

دلیل نامگذاری مسابقه به «قایم با شک!» این است که قایم‌کردن تجربه تجاوز، قربانیان را به مسیر بسیار دردناکی سوق می‎دهد که سال‎های سال و حتی تا آخر عمر سایه‎اى از اضطراب، ترس، شک، بی‎اعتمادی و احساس گناه بر زندگی‎شان می‎اندازد که نتیجه آن اختلال در رشد عاطفی و اجتماعی و انزوا یا جامعه‎ستیزی آنان در سنین بزرگسالی می‎شود.

علاوه بر «قایم با شک!»، «یکی از پنج‌ نفر، یکی از سیزده نفر»، «آموزش نه گفتن» و «کودک شاد، کودک ایمن» دیگر موضوعات این فراخوتن را تشکیل می‌دهند.

این رویداد با دبیری مهدی عبداله‎زاده برگزار می‌شود و کیانوش غریب‎پور، بزرگمهر حسین‎پور، علی هاشمی شهرکی، وحید نیکگو و نیما دهقانی اعضای هیئت داوران را تشکیل می‌دهند.

آخرین مهلت ارسال آثار روز 21 شهریور 1396 خواهد بود. تمدید این زمان امکانپذیر نخواهد بود. 

آثار برگزیده در قالب یک نمایشگاه از 31 شهریورماه در گالری چهار در تهران، خیابان سهروردی، اشراقی، پلاک 4 به نمایش درخواهد آمد.

دبیرخانه این مسابقه برای هر یک از نفرات اول رشته های تصویرگری، گرافیک و کاریکاتور، دو سکه بهار آزادی، جایزه درنظر گرفته و به هر یک از راه‎یافتگان به نمایشگاه، مبلغ 150 هزار تومان بابت حق نشر آثار پرداخت می‎شود.

علاقه مندان به دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رقابت هنری می توانند با دبیرخانه مسابقه به شماره 02188003006 تماس بگیرند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32194

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر