اعلام فراخوان نام‌نویسی فعالان قرآنی برای اعزام به پیاده‌روی اربعین

فراخوان نام‌نویسی فعالان قرآنی برای حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی اعلام شد. علاقه‌مندان از ۳۱ شهریور تا ۱۴ مهرماه فرصت دارند آمادگی خود را برای حضور در این مراسم اعلام کنند.

اعلام فراخوان نام‌نویسی فعالان قرآنی برای اعزام به پیاده‌روی اربعین

گیلان خبر: کارگروه قرآن کمیته فرهنگی آموزشی اربعین حسینی، در راستای بهره‌مندی از ظرفیت جامعه قرآنی محب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اقدام به ثبت‌نام از قاریان، حافظان، اساتید و گروه‌های تواشیح علاقه‌مند به حضور افتخاری در مراسم اربعین حسینی کرده است.

 بر این اساس، فعالان قرآنی علاقه‌مند به حضور افتخاری در مراسم اربعین حسینی از ابتدای ماه محرم می‌توانند از طریق درج مشخصات شخصی و هشتگ «#اربعین» و ارسال پیام به سامانه پیامکی 30008961 در این فراخوان ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام در این فراخوان، از 31 شهریورماه همزمان با اول محرم الحرام آغاز شده و تا 14 مهرماه و مصادف با نیمه ماه محرم ادامه خواهد داشت.

 گفتنی است، اسامی کاروان نور جمهوی اسلامی اعزامی به کربلای معلی، دهه سوم محرم و پس از بررسی نتایج ثبت‌نام در فراخوان یاد شده، اعلام خواهد شد.

سال گذشته گروه قرآنی اعزامی به کربلا در اربعین حسینی برنامه‌های مختلفی با محوریت سوره مبارکه «فجر» برگزار شد. امسال نیز برنامه‌های قرآنی اربعین حسینی با محوریت سوره‌های مبارکه «ملک و واقعه» برگزار می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 34208

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر