«دستان خدا» ویژه برنامه رادیو ایران در هفتم محرم

در روز هفتم محرم، رادیو ایران با ویژه برنامه «دستان خدا» به روایت افرادی می‌پردازد که با نیت‌های مختلفی به هیات امام حسین (ع) می‌روند.

«دستان خدا» ویژه برنامه رادیو ایران در هفتم محرم

گیلان خبر: «دستان خدا» برای مخاطبینی پخش می‌شود که مسل رتق و فتق کارهای هیئت های عزاداری امام حسین (ع) هستند ،یا با افرادی سر و کار دارند که با نیت های مختلف به هیئت

می آیند .«دستان خدا« روایت کسانی است که گاهی ناامید و بی پناه به سمت خدا می آیند وکسانی که گویا از سوی خدا ماموریت پیدا کرده اند تا به دیگران کمک کنند و راه زندگی واقعی را گم نکنند.

این برنامه ی سه اپیزدی ( سه داستان ) ،روایت کسانی است که با مواجهه با مشکلی رو به سوی خدا مددمیخواهندبه طور مثال :خانواده ای که تنها فرزندش دچار سرطان می شود. در این بخش با

پدر و مادرش و مربی که در مرکز خدماتی کمک می کند تا در وضعیت پیش آمده تغییر ایجاد کند ،گفتگوهایی پخش می شود.ضمن اینکه «دستان خدا» به موضوع کسانی می پردازد که به نوعی دست خدا شدند و کمک می کنند تا راه صحیح زندگی که نوعی اجتماع پذیری است را به دیگران بشناسانند.

گفت‌وگو با کسانی که در مراکزی فعالند که کودکان خیابانی را هدایت و نگهداری می کنند،از دیگر بخش های این برنامه است.

دستان خدا با گویندگی داوود حیدری و نسیم رفیعی به تهیه کنندگی الهام صدیق پنج شنبه هفتم محرم از آنتن رادیو ایران پخش می‌شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 34802

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر