پرستو کرمی:

پرداختن به مسائل دفاع مقدس کار ارزنده‌ و ظریفی است

بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر عنوان کرد: پرداختن به مصائب و مسائل دفاع مقدس، دین و مذهب کار ارزنده‌ای است و انرژی متفاوتی می‌طلبد در این زمینه خیلی ظریف باید واقعیت‌ها را مطرح کرد.

پرداختن به مسائل دفاع مقدس کار ارزنده‌ و ظریفی است

گیلان خبر: پرستو کرمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر پس از تماشای نمایش «نامه آخر» به کارگردانی علی برجی در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس عنوان کرد: اجرای تئاتر در این روزگار کار دشواری است و از خود گذشتگی زیادی می‌خواهد من از گروه نمایش این کار تشکر می‌کنم و امیدوارم که موفق باشند.

وی در ادامه افزود: پرداختن به مصائب  و مسائل دفاع مقدس، دین و مذهب نیز انرژی متفاوتی می‌خواهد و کار ارزنده‌ای است چرا که مباحثی که برای مردم خیلی مهم است و همینطور خیلی ظریف باید به واقعیت‌های آن اشاره شود ، در اینجا مطرح است.

کرمی با بیان اینکه بازیگران این کار از پس نقش‌هایشان به خوبی برآمدند، گفت: البته کارگردانی خوب برجی نیز در این زمینه بی تأثیر نبود اینکه هر کس در قالب خوب و مشخصی قرار گرفته و از پس نقشش نیز برآمده بود هدایت یک سکان دار خوب را می‌رساند.

این بازیگر تلویزیون و تئاتر اظهار داشت: برای این گروه و برای کارهای آتی‌شان سلامتی و موفقیت می‌خواهم امیدوارم هدفی که دارند را همه بچه‌های تئاتری بدان برسند امیدوارم هیچ کس از کارش ناامید و دلسرد نشود و به تلاشش ادامه دهد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 34939

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر