مثلث برمودای ماسوله و چهره های ماندگار گم کردن؛

دانشگاه پیام نور آستانه و هلال احمر گیلان سوژه طنز شبکه سوم + فیلم!

الان قرن دوم هجری نیست که هشتاد نفر آدم توی بیابان گم بشوند. الان قرن بیست و یکم میلادی است. چطور هشتاد نفر آدم می توانند گم بشوند.

دانشگاه پیام نور آستانه و هلال احمر گیلان سوژه طنز شبکه سوم + فیلم!

گیلان خبر: رضا احسان پور، طنز پرداز جوان کشور در برنامه طنز «حذف و اضافه» این هفته شبکه سوم سیما، مسئولین دانشگاه پیام نور آستانه اشرفیه و هلال احمر استان را سوژه طنز خود کرد.

به گزارش گیلان خبر، رضا احسان پور در بخشیب از صحبت های خود در این برنامه گفت: دانشگاه پیام نور آستانه اشرفیه به کمک هلال احمر هشتاد نفر از دانشجویانش را به اردوی علمی آموزشی در ارتفاعات ماسوله اعزام می کند که این هشتاد نفر در این اردو گم می شوند. خود هلال احمر هم که اردو را برگزار کرده بود، اینها را پیدا می کند.

وی در ادامه افزود: الان قرن دوم هجری نیست که هشتاد نفر آدم توی بیابان گم بشوند. الان قرن بیست و یکم میلادی است. چطور هشتاد نفر آدم می توانند گم بشوند.

دانلود فیلم

احسان پور در ادامه این برنامه طنز گفت: اگر کسی می تواند هشتاد نفر آدم را ببرد جایی و آنها را گم کند، خودش را معرفی کند که ما وی را به عنوان چهره ماندگار گم کردن معرفی کنیم.

احسان پور پیشنهاد داد که منطقه ماسوله مورد بررسی قرار گیرد چون ممکن است که یک مثلث برمودا در اطراف ماسوله وجود داشته باشد.

 

کد مطلب: 361

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر