اجرای طرح ارتقای مدیریت آموزشی در مدارس کشور

در فرآیند یاددهی و یادگیری اجرای مطلوب برنامه درسی به عنوان عامل اساسی ارتقای کیفیت دیده شده است.

اجرای طرح ارتقای مدیریت آموزشی در مدارس کشور

گیلان خبر : علی زرافشان صبح امروز در همایش تجلیل از سرگروه‌های درسی برگزیده در دهکده ساحلی این شهرستان با بیان اینکه گروه‌های آموزشی رابط بین معلمان و ستاد آموزش و پرورش هستند اظهار کرد: گروه‌های آموزشی در شرایط کنونی نقش کلیدی در افزایش توان و ظرفیت آموزش و پرورش دارد.

به گزارش گیلان خبر علی زرافشان از اجرای طرح ارتقای مدیریت آموزشی در تمام مدارس کشور در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: فرآیندهای این طرح در مدارس احصا شده و در هر مدرسه یک برنامه ارتقای مدیریت آموزشی اجرا می‌شود.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اجرای طرح مذکور را سبب بهبود فرآیندها خواند و خاطرنشان کرد: یکی از فرآیندها یاددهی و یادگیری است.

این مسئول با بیان اینکه ارتقای کیفیت یادگیری با کاهش فاصله بین ستاد آموزش و پرورش و مدرسه تحقق پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: یکی از کارهای جدی آموزش و پرورش نقد و بررسی کتاب‌های درسی است.

وی همکاری فرهنگیان در تولید کتاب‌های درسی با ایجاد فضای مجازی را امکانپذیر دانست و خاطرنشان کرد: پیش‌نویس کتاب کلاس هشتم برای سال آینده روی سایت آموزش و پرورش گذاشته شده و معلمان می‌توانند نظر خود را درباره این کتاب ارائه دهند.

در پایان مراسم مذکور سرگروه‌های درسی برگزیده تجلیل شدند.

کد مطلب: 375

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر