دفتر نشر معارف منتشر کرد

«زندگی به سبک باران» در کتابفروشی‌ها

مروری بر سبک زندگی دانشجویان بسیجی در اندیشه‌های رهبر انقلاب در کتاب «زندگی به سبک باران» منتشر شد.

«زندگی به سبک باران» در کتابفروشی‌ها

گیلان خبر: کتاب «زندگی به سبک باران» مروری بر سبک زندگی دانشجویان بسیجی در اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب تدوین امیرهوشنگ میرابی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

سبک زندگی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌های تمدن‌سازی در بُعد نرم‌افزاری می‌تواند سرنوشت جامعه‌ای را به سمت و سوی دلخواه طراحان آن هادی و ساری نماید و برای ملتی، عزت و یا نقطۀ مقابل آن را رقم بزند. سبک زندگی را می‌توان به‌صورت مجزا و یا به‌صورت پیوسته مورد مطالعه قرار داد. لذا می‌توان برای هر قشری باتوجه‌به شرایط و جایگاه آن قشر، مدلی از سبک زندگی را به‌صورت جریانی، یعنی پیوسته با جامعه و نقطه‌ای، یعنی مخصوص آن قشر تعریف و ترسیم نمود.

در جامعۀ اسلامی ایران که دارای ساختار سیاسی ولایت فقیه است و جایگاه رهبری در آن طراحی گردیده است و این جایگاه دارای رهبری معنوی بر دل‌ها و ذهن‌های آحاد جامعه به‌خصوص جامعۀ دانشگاهی، به‌ویژه دانشجویان و بالاخص دانشجویان بسیجی است و این انتظارات در قالب بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب دیدارهای عمومی و خصوصی با تشکل بسیج دانشجویی مطرح گردیده است، لذا بر آن شدیم گوشه‌هایی از انتظارات و بیانات مقام معظم رهبری درمورد سبک زندگی دانشجویان بسیجی در قالب کتاب «زندگی به سبک باران» گردآوری و تدوین کنیم.

کتاب «زندگی به سبک باران» برای عموم دانشجویان، بالاخص دانشجویان بسیجی به‌عنوان پیشگامان انقلابی جریان دانشجویی و آرمان‌گرایان عرصۀ مطالبه‌گری بسیار مناسب و کاربردی است و سخنان رهبر معظم انقلاب در عرصه‌های «سبک زندگی اخلاقی»، «سبک زندگی علمی»، «سبک زندگی مبارزاتی در حوزۀ جنگ نرم»، «سبک زندگی سیاسی» و «سبک زندگی تشکلی» برای دانشجویان تبیین شده است.

چاپ اول کتاب «زندگی به سبک باران» مروری بر سبک زندگی انقلابی دانشجویان بسیجی در اندیشه های رهبر معظم انقلاب تدوین امیرهوشنگ میرابی در 84 صفحه با قیمت 4هزار تومان از سوی دفتر نشر معارف روانه بازار کتاب شده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38206

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر